Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 20.06.2018 08:23:34 

TJ Spartak Trhové Sviny - oddíl kuželek

Aktuální výsledky KP II.+OP
aktuální výsledky KP II. + OP sezona podzim 2017 / jaro 2018:
 
KONEC SEZONA JARO 2018 
______________________________________________________________________________
 
OP          4.4.2018  Dynamo Č. Budějovice B - Spartak Trhové Sviny B     2 : 6  
OP          3.4.2018  Spartak Trhové Sviny C - Spartak Trhové Sviny B     5 : 3   
______________________________________________________________________________
KP II.     29.3.2018  Nová Bystřice - Spartak Trhové Sviny A   4 : 4   
OP         27.3.2018  Spartak Trhové Sviny B - Borovany A   1,5 : 6,5  
OP         26.3.2018  Borovany B - Spartak Trhové Sviny C      3 : 5  
______________________________________________________________________________
 
KP II.     23.3.2018  Blatná - Spartak Trhové Sviny A                                                 1 : 7  
OP         22.3.2018  Dynamo Č. Budějovice B - Spartak Trhové Sviny B - odloženo na 4.4.
OP         19.3.2018  Sokol Soběnov C - Spartak Trhové Sviny B - dohrávka              6 : 2   
OP         23.3.2018  Spartak Trhové Sviny C - Dynamo Č. Budějovice B - dohrávka  2 : 6  
OP         20.3.2018  Spartak Trhové Sviny C - Borovany A                                          3 : 5     
______________________________________________________________________________
 
KP II.     16.3.2018  České Velenice - Spartak Trhové Sviny A   3,5 : 4,5    
OP         13.3.2018  Spartak Trhové Sviny B - Nové Hrady D        2 : 6  
OP         16.3.2018  Č. Krumlov B - Spartak Trhové Sviny C          5 : 3  
______________________________________________________________________________
 
KP II.      9.3.2018  Spartak Trhové Sviny A - Dačice G             2 : 6                
OP          8.3.2018  Nové Hrady B - Spartak Trhové Sviny B     7 : 1  
OP          6.3.2018  Spartak Trhové Sviny C - Dynamo Č. Budějovice B  - odloženo    
______________________________________________________________________________
 
KP II.       2.3.2018  Dačice C - Spartak Trhové Sviny A                  6 : 2      
OP         27.2.2018  Spartak Trhové Sviny B - Nové Hrady C          2 : 6  
OP         28.2.2018  Sokol Soběnov B - Spartak Trhové Sviny C     6 : 2  
______________________________________________________________________________
 
KP II.   23.2.2018  Lokomotiva Tábor - Spartak Trhové Sviny A    3 : 5  
OP       23.2.2018  Sokol Soběnov C - Spartak Trhové Sviny B  - odloženo 
OP       20.2.2018  Spartak Trhové Sviny C - Nové Hrady D          3 : 5  
______________________________________________________________________________
 
KP II.   16.2.2018  Chýnov - Spartak Trhové Sviny A           6 : 2  
OP       13.2.2018  Spartak Trhové Sviny B - Borovany B    5 : 3  
OP       14.2.2018  Nová Ves C - Spartak Trhové Sviny C    6 : 2  
______________________________________________________________________________
 
KP II.    9.2.2018  Spartak Trhové Sviny A  - Slavonice             2 : 6  
OP        9.2.2018  Č. Krumlov B - Spartak Trhové Sviny B     6,5 : 1,5  
OP        6.2.2018  Spartak Trhové Sviny C - Nové Hrady B       3 : 5     
______________________________________________________________________________
 
KP II.     2.2.2018  Kunžak C - Spartak Trhové Sviny A               6 : 2              
OP       30.1.2018  Spartak Trhové Sviny B - Sokol Soběnov B   2 : 6  
OP         1.2.2018  Nová Ves B - Spartak Trhové Sviny C            7 : 1  
______________________________________________________________________________
 
KP II.   27.1.2018  krajské přebory
OP       24.1.2018  Nová Ves C - Spartak Trhové Sviny B      1,5 : 6,5             
OP       23.1.2018  Spartak Trhové Sviny C - Nové Hrady C     2 : 6  
______________________________________________________________________________
 
KP II.   19.1.2018  Spartak Trhové Sviny A - Sezimovo Ústí   2 : 6  
OP       16.1.2018  Spartak Trhové Sviny B - Nová Ves B       6 : 2  
OP       17.1.2018  Borovany C - Spartak Trhové Sviny C       3 : 5  
______________________________________________________________________________
 
KP II.   12.1.2018  Strakonice - Spartak Trhové Sviny A              6 : 2  
OP       10.1.2018  Borovany C - Spartak Trhové Sviny B            2 : 6  
OP         9.1.2018  Spartak Trhové Sviny C - Sokol Soběnov C   2 : 6  
______________________________________________________________________________
 
 
ZAČÁTEK SEZONA JARO 2018 
 
KONEC SEZONA PODZIM 2017
______________________________________________________________________________
 
OP      12.12.2017  Spartak Trhové Sviny B - Spartak Trhové Sviny C    6 : 2  
______________________________________________________________________________
 
KP II.    8.12.2017  Spartak Trhové Sviny A - České Velenice    0 : 8  
OP        5.12.2017  Borovany A - Spartak Trhové Sviny B          6 : 2  
OP        5.12.2017  Spartak Trhové Sviny C - Borovany B          5 : 3  
______________________________________________________________________________
 
KP II.    1.12.2017  Spartak Trhové Sviny A - Nová Bystřice                     2 : 6           
OP      28.11.2017  Spartak Trhové Sviny B - Dynamo Č. Budějovice B   7 : 1      
OP      28.11.2017  Borovany A - Spartak Trhové Sviny C                         8 : 0         
______________________________________________________________________________
 
KP II.   24.11.2017  Spartak Trhové Sviny A - Blatná                 2 : 6  
OP       25.11.2017  Spartak Trhové Sviny B - Nové Hrady B - dohrávka 6 : 2  
OP       20.11.2017  Nové Hrady D - Spartak Trhové Sviny B    1 : 7       
OP       21.11.2017  Spartak Trhové Sviny C - Č. Krumlov B      2 : 6  
______________________________________________________________________________
 
KP II.  17.11.2017  Sezimovo Ústí - Spartak Trhové Sviny A - dohrávka  7 : 1               
OP      14.11.2017  Spartak Trhové Sviny B - Nové Hrady B - odloženo     
OP      16.11.2017  Dynamo Č. Budějovice B - Spartak Trhové Sviny C   7 : 1       
______________________________________________________________________________
 
KP II.   10.11.2017  Spartak Trhové Sviny A - Dačice C               1 : 7     
OP         9.11.2017  Nové Hrady C - Spartak Trhové Sviny B       6 : 2  
OP         7.11.2017  Spartak Trhové Sviny C - Sokol Soběnov B  1 : 7   
______________________________________________________________________________
 
KP II.     3.11.2017  Dačice G - Spartak Trhové Sviny A                6 : 2  
OP      31.10.2017  Spartak Trhové Sviny B - Sokol Soběnov C   4 : 4     
OP      30.10.2017  Nové Hrady D - Spartak Trhové Sviny C        8 : 0  
______________________________________________________________________________
 
KP II.   27.10.2017  Spartak Trhové Sviny A - Tábor              5 : 3  
OP       23.10.2017  Borovany B - Spartak Trhové Sviny B    2 : 6  
OP       24.10.2017  Spartak Trhové Sviny C - Nová Ves C    6 : 2  
______________________________________________________________________________
 
KP II.  20.10.2017  Spartak Trhové Sviny A  - Chýnov             5 : 3          
OP      17.10.2017  Spartak Trhové Sviny B - Č. Krumlov B     2 : 6       
OP      19.10.2017  Nové Hrady B - Spartak Trhové Sviny C    7 : 1     
______________________________________________________________________________
 
KP II.   13.10.2017  Slavonice - Spartak Trhové Sviny A                 8 : 0  
OP       11.10.2017  Sokol Soběnov B - Spartak Trhové Sviny B     6 : 2   
OP       10.10.2017  Spartak Trhové Sviny C - Nová Ves B           1,5 : 6,5  
______________________________________________________________________________
 
KP II.   6.10.2017  Spartak Trhové Sviny A  - Kunžak C         1 : 7  
OP       3.10.2017  Spartak Trhové Sviny B - Nová Ves C       6 : 2     
OP       5.10.2017  Nové Hrady C - Spartak Trhové Sviny C   7 : 1  
______________________________________________________________________________
 
KP II.   29.9.2017  Sezimovo Ústí - Spartak Trhové Sviny A   - odloženo
OP       28.9.2017  Nová Ves B - Spartak Trhové Sviny B      7 : 1  
OP       26.9.2017  Spartak Trhové Sviny C - Borovany C      3 : 5   
______________________________________________________________________________
 
KP II.   22.9.2017  Spartak Trhové Sviny A  - Strakonice             4 : 4   
OP       19.9.2017  Spartak Trhové Sviny B - Borovany C            8 : 0  
OP       21.9.2017  Sokol Soběnov C - Spartak Trhové Sviny C   7 : 1  
______________________________________________________________________________
 
 
ZAČÁTEK SEZONA PODZIM 2017
TOPlist