Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 14.11.2017 08:01:10 

TJ Spartak Trhové Sviny - oddíl kuželek

Trhovosvinenský turnaj
7. ročník Trhovosvinenský turnaj 9.6.-17.6.2017 - celkové výsledky:
 
Celkové pořadí Příjmení Jméno oddíl plné I. dr. dorážka I. dr. celkem I. dr. plné II. dr. dorážka II. dr. celkem II. dr. celkem hráč počet chyb celkem plné celkem dorážka
1. Boško Ivan Sokol Teplá 150 87 237 153 81 234 471 2 303 168
2. Tesař  Jan Nová Ves 141 87 228 153 78 231 459 3 294 165
3. Pešadík Miroslav Loučovice 165 71 236 150 71 221 457 3 315 142
4. Šuba Miroslav Borovany 139 72 211 155 80 235 446 6 294 152
5. Vychodil Jaroslav Trhové Sviny 150 63 213 159 72 231 444 4 309 135
6. Bartoš Roman Nová Ves 143 78 221 146 72 218 439 8 289 150
7. Rusín František Astra ZM Praha 155 81 236 136 62 198 434 4 291 143
8. Rojdl Marek Trhové Sviny 138 90 228 134 70 204 432 3 272 160
9. Šedivý Milan Soběnov 142 71 213 139 76 215 428 3 281 147
10. Webr Václav SKK Rokycany 148 71 219 156 53 209 428 6 304 124
11. Míka Milan Borovany 158 48 206 140 81 221 427 4 298 129
12. Ferenčík Josef Soběnov 145 79 224 136 66 202 426 6 281 145
13. Kulhanová Jaroslava Soběnov 163 68 231 136 54 190 421 4 299 122
14. Procházková Dobroslava Nová Ves 153 54 207 152 61 213 420 3 305 115
15. Čurda Pavel Soběnov 136 54 190 152 77 229 419 4 288 131
16. Zadák Jakub Český Krumlov 142 69 211 146 62 208 419 3 288 131
17. Gondek Pavel Borovany 153 65 218 131 69 200 418 2 284 134
18. Čabelová Markéta Soběnov 153 63 216 150 52 202 418 9 303 115
19. Sýkora Jan Loko Č. Budějovice 144 76 220 132 63 195 415 5 276 139
20. Svoboda  Josef Trhové Sviny 165 54 219 134 62 196 415 10 299 116
21. Dušek Libor Loučovice 141 79 220 140 53 193 413 2 281 132
22. Šimková Jitka Borovany 149 80 229 130 53 183 412 6 279 133
23. Doubek Libor Český Krumlov 132 78 210 148 54 202 412 5 280 132
24. Čurdová Lucie Soběnov 136 62 198 144 69 213 411 4 280 131
25. Kačo Jiří Jindřichův Hradec 138 61 199 146 60 206 405 5 284 121
26. Mlezivová Stanislava Dynamo Č.B. 145 53 198 144 63 207 405 8 289 116
27. Šedivá Gabriela Soběnov 138 60 198 140 66 206 404 7 278 126
28. Dvořák Jan Trhové Sviny 128 53 181 142 77 219 400 8 270 130
29. Troup Josef Trhové Sviny 151 60 211 136 53 189 400 9 287 113
30. Kříha Vojtěch Nové Hrady 122 80 202 136 61 197 399 8 258 141
31. Čutková Olga Soběnov 136 59 195 145 59 204 399 8 281 118
32. Gondek Josef Loučovice 133 71 204 130 63 193 397 5 263 134
33. Šedivý Kamil  Soběnov 139 63 202 126 69 195 397 4 265 132
34. Kříhová Tereza Nové Hrady 143 70 213 133 51 184 397 4 276 121
35. Stodolovský Pavel Trhové Sviny 139 48 187 135 72 207 394 8 274 120
36. Kulová Veronika Loko Č. Budějovice 144 62 206 135 53 188 394 5 279 115
37. Silmbrod Václav Nové Hrady 130 62 192 128 68 196 388 6 258 130
38. Churavý Milan Nová Ves 131 62 193 134 61 195 388 6 265 123
39. Kříhová Romana Nové Hrady 133 70 203 139 45 184 387 3 272 115
40. Vařil Tomáš Český Krumlov 135 68 203 127 52 179 382 6 262 120
41. Čurdová Ludmila Soběnov 147 53 200 128 54 182 382 8 275 107
42. Jackov Jan Nová Ves 134 54 188 151 43 194 382 9 285 97
43. Ondok Václav Borovany 138 45 183 145 53 198 381 13 283 98
44. Bűrger František Slavoj Plzeň 138 54 192 132 54 186 378 10 270 108
45. Votruba Jan Trhové Sviny 125 62 187 117 71 188 375 9 242 133
46. Vandělíková Eva Trhové Sviny 137 44 181 139 53 192 373 13 276 97
47. Moravec Miloš Český Krumlov 136 70 206 131 35 166 372 14 267 105
48. Trőstl Jiří Borovany 124 56 180 132 59 191 371 7 256 115
49. Weis Robert Loučovice 133 54 187 148 36 184 371 13 281 90
50. Pavlíková Denisa Trhové Sviny 136 44 180 127 63 190 370 9 263 107
51. Bícha Jan Borovany 121 54 175 141 53 194 369 14 262 107
52. Picka Pavel Jindřichův Hradec 124 62 186 128 53 181 367 11 252 115
53. Císař Aleš Trhové Sviny 132 42 174 140 53 193 367 11 272 95
54. Kroupová  Gabriela Trhové Sviny 149 41 190 120 53 173 363 11 269 94
55. Stropek Bohuslav Nová Ves 142 44 186 131 45 176 362 13 273 89
56. Tichý Tomáš Český Krumlov 123 36 159 138 60 198 357 12 261 96
57. Tesařová Václava Nová Ves 136 45 181 139 36 175 356 19 275 81
58. Malovaný Jiří Borovany 118 44 162 133 54 187 349 14 251 98
59. Bícha Petr Borovany 126 54 180 133 35 168 348 17 259 89
60. Siebenbrunner Čestmír Borovany 129 44 173 102 70 172 345 11 231 114
61. Bicerová Vladimíra Borovany 94 52 146 127 68 195 341 10 221 120
62. Draxler Miloš Nová Ves 117 44 161 142 36 178 339 15 259 80
63. Kroupová  Nikola Trhové Sviny 115 50 165 111 62 173 338 11 226 112
64. Ruprechtová Anna Dynamo Č.B. 119 42 161 123 54 177 338 12 242 96
65. Jarathová Květa Nová Ves 116 45 161 114 61 175 336 12 230 106
66. Procházka Luboš Nová Ves 137 36 173 125 36 161 334 16 262 72
67. Bicera Miroslav Borovany 128 54 182 115 33 148 330 15 243 87
68. Aldorf Lukáš Borovany 118 35 153 131 44 175 328 27 249 79
69. Kroupa Bedřich Trhové Sviny 135 35 170 119 38 157 327 17 254 73
70. Kazda Ladislav Trhové Sviny 127 33 160 121 44 165 325 15 248 77
71. Kříha Vlastimil Trhové Sviny 116 34 150 128 44 172 322 26 244 78
72. Kovář Tomáš Nová Ves 139 35 174 105 42 147 321 16 244 77
73. Vlásek Jiří Dynamo Č.B. 124 43 167 109 44 153 320 20 233 87
74. Stodolovský Jan Trhové Sviny 121 34 155 120 43 163 318 20 241 77
75. Frdlíková  Jaroslava Borovany 111 45 156 120 35 155 311 21 231 80
76. Švepeš  Bohuslav st. Trhové Sviny 95 31 126 111 35 146 272 23 206 66
77. Vlasáková Kamila SKK Rokycany 55 17 72 99 30 129 201 29 154 47     
 
pozn. paní Vlasáková - nevidomá hráčka !!!
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
6. ročník Trhovosvinenský turnaj 16.6.-21.6.2016 - celkové výsledky:
 
                                                 
  celkové pořadí Příjmení Jméno oddíl plné I. dr. dorážka I. dr. celkem I. dr. plné II. dr. dorážka II. dr. celkem II. dr. celkem hráč počet chyb   celkem plné celkem dorážka                            
  1. Boško Ivan Sokol Teplá 159 72 231 172 68 240 471 1   331 140                            
  2. Šuba Miroslav Borovany 166 69 235 140 93 233 468 1   306 162                            
  3. Vícha Jiří Sokol Plzeň 5 142 88 230 147 72 219 449 0   289 160                            
  4. Voltr Martin Loko Č. Budějovice 146 87 233 142 71 213 446 2   288 158                            
  5. Gondek Pavel Borovany 162 58 220 162 60 222 442 4   324 118                            
  6. Bedri Milan Nové Hrady 141 85 226 143 71 214 440 6   284 156                            
  7. Tesař Jan Nová Ves 157 78 235 132 72 204 439 8   289 150                            
  8. Kamiš Zdeněk Loko Č. Budějovice 153 63 216 152 71 223 439 1   305 134                            
  9. Čurdová  Lucie Soběnov 148 71 219 142 72 214 433 3   290 143                            
  10. Mašková Blanka Chýnov 152 54 206 158 68 226 432 5   310 122                            
  11. Šedivý Kamil Soběnov 147 62 209 150 69 219 428 9   297 131                            
  12. Vrbík  Pavel Sezimovo Ústí 146 60 206 149 72 221 427 2   295 132                            
  13. Rojdl Marek Trhové Sviny 148 72 220 135 71 206 426 4   283 143                            
  14. Churavý Milan Nová Ves 141 63 204 151 71 222 426 6   292 134                            
  15. Doubek Libor Č. Krumlov 143 72 215 141 68 209 424 1   284 140                            
  16. Kulhanová  Jaroslava Soběnov 154 61 215 155 53 208 423 6   309 114                            
  17. Betuštiaková Stanislava Nové Hrady 130 78 208 144 69 213 421 3   274 147                            
  18. Vávra František Trhové Sviny 141 88 229 138 54 192 421 6   279 142                            
  19. Vychodil Jaroslav Trhové Sviny 144 68 212 145 63 208 420 1   289 131                            
  20. Čurdová  Ludmila Soběnov 153 52 205 141 72 213 418 9   294 124                            
  21. Kříha  Vojtěch Nové Hrady 130 61 191 148 77 225 416 10   278 138                            
  22. Černuška Branislav Sezimovo Ústí 137 71 208 135 71 206 414 2   272 142                            
  23. Čabelová Markéta Soběnov 143 71 214 147 52 199 413 7   290 123                            
  24. Aldorf Lukáš Borovany 129 79 208 141 63 204 412 5   270 142                            
  25. Troup Josef Trhové Sviny 155 62 217 141 53 194 411 9   296 115                            
  26. Reban Tomáš Loko Č. Budějovice 134 63 197 150 63 213 410 4   284 126                            
  27. Kazda Ladislav Trhové Sviny 142 80 222 130 53 183 405 8   272 133                            
  28. Troup Luděk Trhové Sviny 153 57 210 135 60 195 405 11   288 117                            
  29. Šebestová Milena Nové Hrady 149 62 211 140 54 194 405 7   289 116                            
  30. Rojdl Stanislav Trhové Sviny 149 44 193 139 72 211 404 7   288 116                            
  31. Dvořák  Jan Trhové Sviny 144 54 198 152 53 205 403 11   296 107                            
  32. Tichý  Tomáš ml. Č. Krumlov 123 62 185 145 70 215 400 7   268 132                            
  33. Vlášek  Jakub Loko Č. Budějovice 153 68 221 116 61 177 398 6   269 129                            
  34. Zadák Jakub Č. Krumlov 122 68 190 154 54 208 398 2   276 122                            
  35. Mlezivová Stanislava Dynamo Č.B. 151 62 213 134 51 185 398 4   285 113                            
  36. Vondruš  Bedřich Loko Č. Budějovice 153 53 206 136 54 190 396 9   289 107                            
  37. Ferenčík Josef Soběnov 147 40 187 155 54 209 396 4   302 94                            
  38. Bláha Jiří Loko Č. Budějovice 153 63 216 140 39 179 395 9   293 102                            
  39. Procházková Dobroslava Nová Ves 127 63 190 143 61 204 394 4   270 124                            
  40. Švepeš Jiří Trhové Sviny 144 45 189 142 62 204 393 10   286 107                            
  41. Stropek Bohuslav Nová Ves 136 81 217 132 43 175 392 11   268 124                            
  42. Moravec  Miloš Č. Krumlov 131 58 189 150 53 392 392 13   281 111                            
  43. Kříhová Tereza Nové Hrady 142 62 204 141 44 185 389 10   283 106                            
  44. Čutková Olga Soběnov 135 54 189 148 51 199 388 8   283 105                            
  45. Vlášek Karel Loko Č. Budějovice 137 60 197 130 60 190 387 3   267 120                            
  46. Kotnauer Lukáš Dynamo Č.B. 137 71 208 135 44 179 387 11   272 115                            
  47. Koptová Zuzana Trhové Sviny 144 59 203 133 51 184 387 13   277 110                            
  48. Kříha  Tomáš Nové Hrady 139 54 193 151 43 194 387 11   290 97                            
  49. Soukup Jindřich Borovany 134 68 202 132 50 182 384 6   266 118                            
  50. Kříhová Romana Nové Hrady 153 45 198 139 45 184 382 15   292 90                            
  51. Ondok Václav Borovany 135 72 207 130 44 174 381 11   265 116                            
  52. Malovaný Jiří Borovany 138 33 171 150 59 209 380 13   288 92                            
  53. Procházka Luboš Nová Ves 139 72 211 123 44 167 378 8   262 116                            
  54. Rehák Štefan Nové Hrady 146 53 199 126 53 179 378 5   272 106                            
  55. Reban Jiří Loko Č. Budějovice 130 61 191 124 62 186 377 6   254 123                            
  56. Dudová  Alena Soběslav 128 52 180 140 53 193 373 7   268 105                            
  57. Bícha Petr Borovany 117 52 169 132 69 201 370 9   249 121                            
  58. Švepeš Bohuslav st.  Trhové Sviny 137 45 182 129 59 188 370 14   266 104                            
  59. Kovář Tomáš Nová Ves 135 53 188 129 52 181 369 11   264 105                            
  60. Svoboda  Josef Trhové Sviny 139 52 191 124 53 177 368 13   263 105                            
  61. Vašek Jan Dynamo Č.B. 132 63 195 125 44 169 364 12   257 107                            
  62. Aldorfová Lenka Borovany 122 56 178 129 54 183 361 10   251 110                            
  63. Stodolovský Jan Trhové Sviny 121 52 173 140 44 184 357 16   261 96                            
  64. Ruprechtová Anna Dynamo Č.B. 131 53 184 126 45 171 355 10   257 98                            
  65. Silmbrod Václav Nové Hrady 129 44 173 125 53 178 351 12   254 97                            
  66. Votruba Jan Trhové Sviny 115 52 167 129 53 182 349 14   244 105                            
  67. Šimková Jitka Borovany 135 45 180 125 43 168 348 15   260 88                            
  68. Kotnauerová Pavla Dynamo Č.B. 131 41 172 132 42 174 346 14   263 83                            
  69. Kroupová Gabriela Trhové Sviny 138 43 181 119 45 164 345 14   257 88                            
  70. Kopta Marek Trhové Sviny 97 53 150 132 54 186 336 13   229 107                            
  71. Tesařová  Václava Nová Ves 136 45 181 117 35 152 333 19   253 80                            
  72. Grznáriková Jitka Soběnov 109 53 162 124 43 167 329 14   233 96                            
  73. Kroupa Bedřich Trhové Sviny 117 41 158 135 35 170 328 23   252 76                            
  74. Malík Josef Borovany 114 43 157 124 44 168 325 15   238 87                            
  75. Vlášek Jiří Dynamo Č.B. 105 39 144 130 40 170 314 16   235 79                            
  76. Bícha Jan Borovany 113 43 156 111 39 150 306 18   224 82                            
  77. Bicerová Vladimíra Borovany 113 27 140 125 33 158 298 15   238 60                            
  78. Frdlíková Jaroslava Borovany 109 36 145 105 35 140 285 17   214 71                            
  79. Soukupová  Iva Borovany 110 14 124 106 18 124 248 32   216 32                            
 
 
5. Trhovosvinenský turnaj 11.6.-16.6.2015 - celkové výsledky:
celkové pořadí Příjmení Jméno oddíl plné I. dr. dorážka I. dr. celkem I. dr. plné II. dr. dorážka II. dr. celkem II. dr. celkem hráč počet chyb celkem plné celkem dorážka
1. Tesař Jan Nová Ves 152 72 224 152 69 221 445 3 304 141
2. Gondek Pavel Borovany 156 78 234 151 59 210 444 1 307 137
3. Vychodil Jaroslav  Trhové Sviny 151 75 226 149 62 211 437 1 300 137
4. Rehák Štefan Nové Hrady 145 86 231 129 63 192 423 8 274 149
5. Dvořák  Jan Trhové Sviny 150 69 219 152 52 204 423 2 302 121
6. Kulhanová  Jaroslava Soběnov 127 86 213 143 63 206 419 1 270 149
7. Bedri Milan Nové Hrady 138 70 208 154 54 208 416 4 292 124
8. Betuštiaková Stanislava Nové Hrady 151 59 210 143 61 204 414 4 294 120
9. Šedivý Milan Soběnov 134 86 220 132 61 193 413 0 266 147
10. Marek David Č. Velenice 148 58 206 149 58 207 413 10 297 116
11. Reban Tomáš Loko Č. Budějovice 153 53 206 143 61 204 410 6 296 114
12. Jesenič  Pavol Nová Ves 158 51 209 138 59 197 406 6 296 110
13. Čurdová  Lucie Soběnov 136 70 206 135 63 198 404 4 271 133
14. Birnbaum Svatopluk SCI Jihlava  157 72 229 121 54 175 404 4 278 126
15. Rojdl Marek Trhové Sviny 146 54 200 141 63 204 404 9 287 117
16. Ferenčík Josef Soběnov 140 62 202 138 61 199 401 6 278 123
17. Šimková Jitka Borovany 130 71 201 137 62 199 400 9 267 133
18. Kamiš Zdeněk Loko Č. Budějovice 143 63 206 139 53 192 398 1 282 116
19. Míka Milan Č. Velenice 151 53 204 140 53 193 397 8 291 106
20. Kříha  Tomáš Nové Hrady 148 62 210 136 50 186 396 9 284 112
21. Stodolovský  Pavel Trhové Sviny 144 50 194 140 59 199 393 8 284 109
22. Reban Jiří Loko Č. Budějovice 135 59 194 123 69 192 386 7 258 128
23. Procházková Dobroslava Nová Ves 138 44 182 141 60 201 383 10 279 104
24. Tichý Tomáš st. Č. Krumlov 146 58 204 134 45 179 383 9 280 103
25. Troup Luděk Trhové Sviny 120 62 182 130 70 200 382 12 250 132
26. Čabelová Markéta Soběnov 129 71 200 139 43 182 382 14 268 114
27. Kříhová  Tereza Nové Hrady 143 53 196 135 51 186 382 10 278 104
28. Žahourová Renata Nové Hrady 132 70 202 125 53 178 380 12 257 123
29. Šedivý Kamil Soběnov 146 54 200 131 45 176 376 8 277 99
30. Silmbrod Jan Nové Hrady 154 43 197 138 41 179 376 8 292 84
31. Trőstl Jiří Borovany 131 61 192 129 54 183 375 5 260 115
32. Bícha Petr Borovany 121 53 174 136 61 197 371 10 257 114
33. Švepeš Jiří Trhové Sviny 130 62 192 135 44 179 371 6 265 106
34. Čutková Olga Soběnov 142 52 194 133 44 177 371 7 275 96
35. Kazda Ladislav Trhové Sviny 127 53 180 141 47 188 368 9 268 100
36. Birnbaum Robert SCI Jihlava  120 51 171 127 69 196 367 7 247 120
37. Stodolovský  Jan Trhové Sviny 128 52 180 134 53 187 367 13 262 105
38. Kříhová  Romana Nové Hrady 128 61 189 118 59 177 366 12 246 120
39. Procházka Luboš Nová Ves 122 45 167 129 68 197 364 17 251 113
40. Sladký Stanislav Nové Hrady 119 52 171 131 61 192 363 11 250 113
41. Troup Josef Trhové Sviny 125 61 186 118 58 176 362 7 243 119
42. Sysel Josef Soběnov 126 39 165 132 61 193 358 18 258 100
43. Švepeš Bohuslav st. Trhové Sviny 120 62 182 123 52 175 357 16 243 114
44. Silmbrod Václav Nové Hrady 119 45 164 134 54 188 352 14 253 99
45. Vávra František Nová Ves 118 44 162 137 52 189 351 18 255 96
46. Soukup Jindřich Borovany 120 52 172 131 45 176 348 15 251 97
47. Tichý Tomáš ml. Č. Krumlov 118 54 172 121 53 174 346 10 239 107
48. Osovský Roman Č. Velenice 129 35 164 137 45 182 346 12 266 80
49. Hluštíková Magdaléna Borovany 124 52 176 120 49 169 345 17 244 101
50. Krtková  Jiřina Soběnov 136 39 175 126 43 169 344 15 262 82
51. Votruba Jan Trhové Sviny 113 53 166 124 53 177 343 19 237 106
52. Čurdová  Ludmila Soběnov 136 33 169 131 43 174 343 19 267 76
53. Hoško František Č. Krumlov 124 52 176 126 40 166 342 13 250 92
54. Dvořáková Kateřina Borovany 115 45 160 129 52 181 341 11 244 97
55. Bícha Jan Borovany 109 45 154 133 53 186 340 10 242 98
56. Koubová Martina Borovany 126 45 171 117 51 168 339 6 243 96
57. Loulová  Alice Soběnov 121 50 171 129 39 168 339 11 250 89
58. Moravec  Miloš Č. Krumlov 108 43 151 127 60 187 338 15 235 103
59. Jeseničová Věra Nová Ves 116 34 150 124 58 182 332 14 240 92
60. Janoch Jiří Borovany 115 54 169 125 35 160 329 19 240 89
61. Rojdl Stanislav Trhové Sviny 120 44 164 131 34 165 329 12 251 78
62. Bicera Miroslav Borovany 143 39 182 111 34 145 327 21 254 73
63. Šedivá  Gabriela Soběnov 123 36 159 123 42 165 324 17 246 78
64. Ondok Václav Borovany 103 50 153 130 36 166 319 15 233 86
65. Kreklová Lucie Loko Č. Budějovice 115 53 168 109 34 143 311 17 224 87
66. Tesařová Václava Nová Ves 105 34 139 114 53 167 306 19 219 87
67. Koptová Zuzana Trhové Sviny 110 35 145 119 42 161 306 17 229 77
68. Kroupová Gabriela Trhové Sviny 117 44 161 102 41 143 304 18 219 85
69. Lechner Michal Trhové Sviny 112 36 148 117 36 153 301 7 229 72
70. Malík Josef Borovany 118 34 152 104 44 148 300 20 222 78
71. Kroupa Bedřich Trhové Sviny 118 17 135 115 43 158 293 27 233 60
72. Kovář Tomáš Nová Ves 97 43 140 122 26 148 288 19 219 69
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4. Trhovosvinenský turnaj 13.6.-18.6.2014 - konečné výsledky
 
  Trhovosvinenský turnaj 13.6.-18.6.2014 - celkové výsledky                      
  Příjmení Jméno oddíl plné I. dr. dorážka I. dr. celkem I. dr. plné II. dr. dorážka II. dr. celkem II. dr. celkem hráč počet chyb celkové pořadí   celkem plné celkem dorážka  
  Gondek Pavel Borovany 153 90 243 151 71 222 465 2 1   304 161  
  Kamiš  Zdeněk Loko Č. Budějovice 147 90 237 143 72 215 452 2 2   290 162  
  Pýcha  Martin  Nová Bystřice 147 63 210 143 90 233 443 7 3   290 153  
  Loskot Karel Nová Bystřice 147 77 224 142 71 213 437 5 4   289 148  
  Pavlíková  Denisa T. Sviny 146 70 216 149 68 217 433 2 5   295 138  
  Ondok Václav Borovany 160 68 228 145 60 205 433 3 6   305 128  
  Vychodil  Jaroslav T. Sviny 141 72 213 148 69 217 430 0 7   289 141  
  Kandl Jan Gladiátor J.Hradec 149 71 220 147 62 209 429 3 8   296 133  
  Sailerová  Anna Žižkov Praha 151 69 220 143 63 206 426 7 9   294 132  
  Hrubý  Petr Žižkov Praha 153 72 225 147 54 201 426 3 10   300 126  
  Reban  Jiří  Loko Č. Budějovice 133 81 214 139 71 210 424 3 11   272 152  
  Kašpar  Jiří  Žižkov Praha 144 68 212 140 62 202 414 4 13   284 130  
  Baudyš  Jan Nová Bystřice 166 71 237 125 52 177 414 6 14   291 123  
  Vávra František T. Sviny 149 69 218 129 66 195 413 5 15   278 135  
  Budošová Radka Nová Bystřice 142 59 201 139 70 209 410 7 16   281 129  
  Stodolovský  Pavel T. Sviny 136 53 189 149 70 219 408 4 17   285 123  
  Valhoda Václav Strakonice 148 62 210 134 62 196 406 6 12   282 124  
  Sedláčková Irini Žižkov Praha 133 53 186 147 71 218 404 7 18   280 124  
  Palán Karel Strakonice 136 70 206 137 61 198 404 11 19   273 131  
  Švepeš Jiří  T. Sviny 138 45 183 151 69 220 403 5 20   269 114  
  Tesař  Jan Nová Ves 138 62 200 130 72 202 402 3 21   268 134  
  Reban  Tomáš Loko Č. Budějovice 146 58 204 138 60 198 402 8 22   284 118  
  Dvořák  Jan T. Sviny 147 62 209 145 44 189 398 8 23   292 106  
  Procházková Dobroslava Nová Ves 153 52 205 131 62 193 398 9 24   284 114  
  Doubek  Libor Č. Krumlov 143 71 214 138 44 182 396 10 25   281 115  
  Filakovská  Gabriela Nová Bystřice 150 62 212 125 59 184 396 5 26   275 121  
  Svoboda  Josef  T. Sviny 138 52 190 141 62 203 393 6 27   279 114  
  Malovaný  Jiří  Borovany 135 63 198 127 67 194 392 7 28   262 130  
  Hůda Josef  Strakonice 146 61 207 130 50 180 387 5 29   276 111  
  Klojda  Lukáš Loko Č. Budějovice 121 61 182 138 63 201 383 7 30   259 124  
  Moravec Miloš Č. Krumlov 118 62 180 141 62 203 383 12 31   259 124  
  Procházka Lubomír Nová Ves 137 44 181 141 61 202 383 9 32   278 105  
  Rojdl Stanislav T. Sviny 130 60 190 139 54 193 383 12 33   269 114  
  Jesenič  Pavel Nová Ves 143 44 187 122 72 194 381 9 34   265 116  
  Janoch Jiří  Borovany 118 62 180 139 62 201 381 8 35   257 124  
  Jeseničová  Věra Nová Ves 131 53 184 132 61 193 377 12 36   263 114  
  Bícha  Petr Borovany 137 48 185 127 63 190 375 7 37   264 111  
  Rojdl Marek T. Sviny 117 52 169 142 61 203 372 6 38   259 113  
  Pýchová Veronika Nová Bystřice 150 25 175 133 63 196 371 16 39   283 88  
  Stodolovský  František Borovany 136 49 185 133 49 182 367 11 40   269 98  
  Fical Pavel Gladiátor J.Hradec 124 54 178 144 45 189 367 11 41   268 99  
  Falc Vladimír Strakonice 138 30 168 143 54 197 365 19 42   281 84  
  Pour  Pavel T. Sviny 129 49 178 127 52 179 357 12 43   256 101  
  Kovář  Tomáš Nová Ves 128 54 182 121 53 174 356 13 44   249 107  
  Troup Luděk T. Sviny 125 54 179 125 48 173 352 10 45   250 102  
  Šimková  Jitka Borovany 118 44 162 137 53 190 352 11 46   255 97  
  Tesařová  Václava Nová Ves 141 35 176 127 48 175 351 18 47   268 83  
  Stodolovský  Jan T. Sviny 125 63 188 129 32 161 349 17 48   254 95  
  Soukup  Jindřich Borovany 117 41 158 138 53 191 349 16 49   255 94  
  Bejčák  Pavel Č. Krumlov 135 42 177 125 40 165 342 15 50   260 82  
  Hajduchová  Jitka Č. Krumlov 106 62 168 121 53 174 342 11 51   227 95  
  Bícha  Jan Borovany 127 43 170 132 33 165 335 20 52   259 76  
  Vandělíková  Eva T. Sviny 113 50 163 125 44 169 332 18 53   238 94  
  Švepeš st. Bohuslav T. Sviny 124 42 166 123 42 165 331 16 54   247 84  
  Kazda  Ladislav T. Sviny 113 44 157 122 51 173 330 12 55   235 95  
  Koubová  Martina Borovany 130 27 157 125 47 172 329 27 56   255 74  
  Malík Josef  Borovany 124 45 169 117 36 153 322 21 57   241 81  
  Vávra Franitšek Nová Ves 118 54 172 105 43 148 320 12 58   223 97  
  Lechner  Michal T. Sviny 107 40 147 123 48 171 318 12 59   230 88  
                                 
 
3. Trhovosvinenský turnaj 14.6.-18.6.2013 - konečné výsledky
 
                                             
  Příjmení Jméno oddíl plné I. dr. dorážka I. dr. celkem I. dr. plné II. dr. dorážka II. dr. celkem II. dr. celkem hráč počet chyb celkové pořadí   celkem plné celkem dorážka                            
  Kučera Vladimír Tábor 157 89 246 145 87 232 478 1 1   302 176                            
  Sklenář Saša N. Ves 159 98 257 150 54 204 461 3 2   309 152                            
  Kovář  Daniel Dačice 161 77 238 144 62 206 444 9 3   305 139                            
  Kříž Ladislav N. Hrady 151 71 222 130 88 218 440 2 4   281 159                            
  Procházková Dobroslava N. Ves 144 70 214 165 53 218 432 10 5   309 123                            
  Jeřábek  Libor Dačice 149 72 221 148 62 210 431 3 6   297 134                            
  Kunc Karel Dačice 157 71 228 140 63 203 431 5 7   297 134                            
  Šedivá  Gabriela Soběnov 152 70 222 146 61 207 429 5 8   298 131                            
  Churavý Milan N. Ves 135 78 213 142 71 213 426 3 9   277 149                            
  Tesař Jan N. Ves 133 78 211 150 63 213 424 5 10   283 141                            
  Vychodil Jaroslav T. Sviny 138 71 209 133 72 205 414 0 11   271 143                            
  Semorád Petr Dačice 134 63 197 144 71 215 412 3 12   278 134                            
  Kulhanová  Jaroslava Soběnov 141 44 185 142 80 222 407 6 13   283 124                            
  Švepeš Bohuslav ml. T. Sviny 160 63 223 127 57 184 407 5 14   287 120                            
  Rojdl Marek T. Sviny 139 62 201 142 63 205 406 6 15   281 125                            
  Cigánek Jiří N. Hrady 148 63 211 133 62 195 406 8 16   281 125                            
  Vávra František T. Sviny 141 51 192 156 53 209 401 8 17   297 104                            
  Švepeš Jiří T. Sviny 129 70 199 141 60 201 400 3 18   270 130                            
  Stodolovský Pavel T. Sviny 144 69 213 128 59 187 400 10 19   272 128                            
  Dvořák Jan T. Sviny 140 62 202 135 62 197 399 4 20   275 124                            
  Kříhová Romana N. Hrady 131 61 192 143 62 205 397 6 21   274 123                            
  Cízler Václav Tábor 137 57 194 149 54 203 397 13 22   286 111                            
  Čurdová  Lucie Soběnov 132 53 185 160 51 211 396 9 23   292 104                            
  Birnbaum  Svatopluk Jihlava 150 45 195 127 70 197 392 7 24   277 115                            
  Bednář Milan N. Ves 138 69 207 142 42 184 391 6 25   280 111                            
  Soukup Jindřich Borovany 156 61 217 137 36 173 390 12 26   293 97                            
  Votruba  Jan T. Sviny 131 70 201 125 62 187 388 6 27   256 132                            
  Rehák Štěpán N. Hrady 142 59 201 126 61 187 388 9 28   268 120                            
  Zadák Jakub Č. Krumlov 139 52 191 143 53 196 387 14 29   282 105                            
  Moravec Miloš Č. Krumlov 142 50 192 142 53 195 387 10 30   284 103                            
  Fojta Josef N. Ves 132 44 176 152 59 211 387 13 31   284 103                            
  Cízlerová Miroslava Tábor 132 63 195 130 61 191 386 11 32   262 124                            
  Betuštiáková Stanilsva N. Hrady 133 61 194 137 54 191 385 7 33   270 115                            
  Rojdl Stanislav T. Sviny 139 54 193 139 53 192 385 12 34   278 107                            
  Kříha Tomáš N. Hrady 126 85 211 129 44 173 384 6 35   255 129                            
  Doubek Libor Č. Krumlov 140 52 192 129 62 191 383 9 36   269 114                            
  Ondok Václav Borovany 132 58 190 140 53 193 383 8 37   272 111                            
  Pravdík Josef Tábor 144 53 197 132 53 185 382 14 38   276 106                            
  Stodolovský Jan T. Sviny 135 61 196 128 57 185 381 8 39   263 118                            
  Vašek Jan Dynamo Č.B. 133 60 193 127 60 187 380 7 40   260 120                            
  Doležalová Anna Jihlava 135 59 194 140 45 185 379 10 41   275 94                            
  Hajduchová  Jitka Č. Krumlov 114 45 159 144 75 219 378 8 42   258 120                            
  Svoboda Josef T. Sviny 137 62 199 135 44 179 378 8 43   272 106                            
  Tichý  Tomáš Č. Krumlov 118 54 172 134 71 205 377 11 44   252 125                            
  Malovaný Jiří T. Sviny 136 69 205 128 44 172 377 7 45   264 113                            
  Ferenčík František Č. Krumlov 131 53 184 135 54 189 373 7 46   266 107                            
  Janoch Jiří Borovany 132 61 193 118 60 178 371 9 47   250 121                            
  Grznáriková Jitka Soběnov 131 61 192 112 61 173 365 10 48   243 122                            
  Jarathová Květa N. Ves 131 52 183 141 41 182 365 10 49   272 93                            
  Procházka Luboš N. Ves 136 60 196 138 29 167 363 16 50   274 89                            
  Vávra František N. Ves 129 44 173 137 52 189 362 9 51   266 96                            
  Ruprechtová Anna Dynamo Č.B. 122 62 184 136 40 176 360 14 52   258 102                            
  Čabelová  Markéta Soběnov 120 59 179 142 36 178 357 14 53   262 95                            
  Tesařová Václava N. Ves 120 54 174 125 52 177 351 13 54   245 106                            
  Klímová  Iveta Soběnov 128 54 182 123 44 167 349 16 55   251 99                            
  Šimková Jitka Borovany 127 33 160 128 52 180 340 16 56   255 85                            
  Švepeš Bohuslav st. T. Sviny 129 35 164 132 43 175 339 19 57   261 78                            
  Malík Josef. Borovany 125 53 178 112 44 156 334 13 58   237 97                            
  Vlášek Jiří Dynamo Č.B. 107 45 152 119 62 181 333 12 59   226 107                            
  Bečák  Pavel Č. Krumlov 112 49 161 112 54 166 327 20 60   224 103                            
  Krtková  Jiřina Soběnov 113 45 158 122 42 164 322 17 61   235 87