aktualizováno: 19.12.2014 12:06:52 

TJ Spartak Trhové Sviny - oddíl kuželek

Krajský přebor KP II.

Výsledná tabulka (po 11. kole) - konec sezona podzim 2014:

 

   1.   TJ Spartak Trhové Sviny              11     9    0    2        58,5:29,5   76,0:56,0    2515        18

  2.   TJ Kunžak                                        11     8    1    2        61,0:27,0    84,0:48,0    2488        17

  3.   TJ Silon Sezimovo Ústí A                  11     7    1    3        53,0:35,0    71,5:60,5    2499        15

  4.   TJ Sokol Slavonice                            11     7    0    4        50,0:38,0    72,5:59,5    2531        14

  5.   TJ Silon Sezimovo Ústí B                  11     5    3    3        45,0:43,0    67,5:64,5    2417        13

  6.   TJ Centropen Dačice C                     11     5    0    6        45,0:43,0    65,5:66,5    2497        10

  7.   TJ Lokomotiva České Velenice         11     5    0    6        42,0:46,0    66,5:65,5    2516        10

  8.   TJ Centropen Dačice G                     11     5    0    6        40,5:47,5    60,5:71,5    2473        10

  9.   TJ Jiskra Nová Bystřice C                 11     4    0    7        39,0:49,0    67,5:64,5    2450         8

10.   TJ Blatná C                                       11     3    1    7        35,0:53,0    60,0:72,0    2468         7

11.   TJ Fezko Strakonice                      11     3    0    8        30,0:58,0    57,0:75,0   2422         6

12.   TJ Blatná B                                    11     2    0    9        29,0:59,0    53,5:78,5   2478         4  

     

Rozlosování Krajský přebor KP 2 sezona 2014/2015

 

PODZIM 2014

 

19.09.14      17:30    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Blatná B                               1. kolo

26.09.14      17:30    TJ Silon Sezimovo Ústí A - TJ Spartak Trhové Sviny           2. kolo

10.10.14      17:30    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Sokol Slavonice                    3. kolo

03.10.14      20:00    TJ Centropen Dačice C - TJ Spartak Trhové Sviny             4. kolo

31.10.14      17:30    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Centropen Dačice G             5. kolo

17.10.14      19:00    TJ Fezko Strakonice - TJ Spartak Trhové Sviny                  6. kolo

24.10.14      17:30    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Silon Sezimovo Ústí B            7. kolo

14.11.14      20:00    TJ Jiskra Nová Bystřice C - TJ Spartak Trhové Sviny           8. kolo

07.11.14      17:30    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Lokomotiva České Velenice    9. kolo

28.11.14      17:30    TJ Kunžak - TJ Spartak Trhové Sviny                                10. kolo

21.11.14      17:30    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Blatná C                               11. kolo

 

JARO 2015

 

3.1.2015   - okresní přebory

09.01.15      17:30    TJ Blatná B - TJ Spartak Trhové Sviny                               12. kolo

16.01.15      17:30    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Silon Sezimovo Ústí A           13. kolo

24.1.2015 - krajské přebory

30.01.15      19:00    TJ Sokol Slavonice - TJ Spartak Trhové Sviny                    14. kolo

06.02.15      17:30    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Centropen Dačice C             15. kolo

14.2.2015 - MČR - semifinále - muži, ženy, senioři, junioři

20.02.15      17:30    TJ Centropen Dačice G - TJ Spartak Trhové Sviny             16. kolo

27.02.15      17:30    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Fezko Strakonice                  17. kolo

06.03.15      17:30    TJ Silon Sezimovo Ústí B - TJ Spartak Trhové Sviny           18. kolo

13.03.15      17:30    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Jiskra Nová Bystřice C          19. kolo

20.03.15      18:00    TJ Lokomotiva České Velenice - TJ Spartak Trhové Sviny   20. kolo

27.03.15      17:30    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Kunžak                                 21. kolo

03.04.15      17:30    TJ Blatná C - TJ Spartak Trhové Sviny                                22. kolo
 
 
Soupiska družstva "A" pro podzim 2014:
 
 1. Vychodil Jaroslav - vedoucí družstva
 2. Stodolovský Pavel
 3. Dvořák Jan
 4. Rojdl Stanislav
 5. Pavlíková Denisa
 6.
Pavlík Václav
 7.  
 

 

  

 

TOPlist