Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 18.10.2018 08:15:43 

TJ Spartak Trhové Sviny - oddíl kuželek

Krajský přebor KP II.

Průběžná tabulka KP II. - sezona podzim 2018:

 
 1.   TJ Centropen Dačice C                 3      3    0    0        18,5:5,5      23,0:13,0    2646         6
 2.   TJ Blatná                                          3      2    1    0        15,0:9,0      19,5:16,5    2552         5
 3.   Kuželky Borovany                            3      2    0    1        15,0:9,0      24,5:11,5    2509         4
 4.   TJ Centropen Dačice G                    3      2    0    1        15,0:9,0      19,5:16,5    2544         4
 5.   TJ Sokol Slavonice                           3      2    0    1        14,0:10,0    18,5:17,5    2453         4
 6.   TJ Spartak Trhové Sviny                  3      2    0    1        12,0:12,0    18,5:17,5    2430         4
 7.   TJ Kunžak C                                     3      1    1    1        14,5:9,5      22,5:13,5    2543         3
 8.   TJ Lokomotiva České Velenice        2      1    0    1          7,0:9,0      10,5:13,5    2449         2
 9.   TJ Jiskra Nová Bystřice                    3      1    0    2          9,0:15,0    16,5:19,5    2497         2
10.   TJ Sokol Chýnov                             2      0    0    2          4,0:12,0    12,0:12,0    2443         0
11.   TJ Fezko Strakonice                      3      0    0    3          7,0:17,0    12,5:23,5    2496         0
12.   KK Lokomotiva Tábor                  3      0    0    3          5,0:19,0    12,5:23,5    2374         0
 

     

Rozlosování Krajský přebor KP II. sezona 2018/2019

 

PODZIM 2018

 
21.09.18   pá   18:00    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Lokomotiva České Velenice      1. kolo
05.10.18   pá   17:30    KK Lokomotiva Tábor - TJ Spartak Trhové Sviny                   2. kolo
12.10.18   pá   18:00    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Sokol Chýnov                            3. kolo
19.10.18   pá   17:00    Kuželky Borovany - TJ Spartak Trhové Sviny                          4. kolo
26.10.18   pá   18:00    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Jiskra Nová Bystřice                  5. kolo
02.11.18   pá   19:00    TJ Fezko Strakonice - TJ Spartak Trhové Sviny                        6. kolo
09.11.18   pá   18:00    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Kunžak C                                    7. kolo
16.11.18   pá   17:30    TJ Blatná - TJ Spartak Trhové Sviny                                          8. kolo
23.11.18   pá   18:00    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Centropen Dačice C                    9. kolo
30.11.18   pá   17:30    TJ Centropen Dačice G - TJ Spartak Trhové Sviny                  10. kolo
07.12.18   pá   18:00    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Sokol Slavonice                         11. kolo

 

JARO 2019

 

11.01.19   pá   17:30    TJ Lokomotiva České Velenice - TJ Spartak Trhové Sviny      12. kolo
18.01.19   pá   18:00    TJ Spartak Trhové Sviny - KK Lokomotiva Tábor                   13. kolo
01.02.19   pá   17:30    TJ Sokol Chýnov - TJ Spartak Trhové Sviny                            14. kolo
08.02.19   pá   18:00    TJ Spartak Trhové Sviny - Kuželky Borovany                          15. kolo
15.02.19   pá   20:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ Spartak Trhové Sviny                  16. kolo
22.02.19   pá   18:00    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Fezko Strakonice                       17. kolo
01.03.19   pá   17:30    TJ Kunžak C - TJ Spartak Trhové Sviny                                   18. kolo
08.03.19   pá   18:00    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Blatná                                         19. kolo
15.03.19   pá   20:00    TJ Centropen Dačice C - TJ Spartak Trhové Sviny                   20. kolo
22.03.19   pá   18:00    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Centropen Dačice G                   21. kolo
05.04.19   pá   19:00    TJ Sokol Slavonice - TJ Spartak Trhové Sviny                         22. kolo
 
 
 
Soupiska družstva "A" pro podzim 2018:
 
 1. Svoboda Josef - vedoucí družstva
 2. Dvořák Jan
 3. Stodolovský Pavel
 4. Talian Vladimír
 5.  Vávra František
 6.
 Kazda Ladislav
 7.  Troup Josef
 

 

  

 

 
TOPlist