aktualizováno: 08.04.2014 07:07:44 

TJ Spartak Trhové Sviny - oddíl kuželek

Krajský přebor KP II.

Výsledná tabulka (po 22. kole) - konec sezona jaro 2014:

 

  1.   KK Český Krumlov                        22   15    1    6      110,0:66,0  152,0:112,0 2546        31

  2.   TJ Sokol Slavonice                            22   15    0    7      111,5:64,5  154,5:109,5  2537        30

  3.   TJ Lokomotiva České Velenice         22   14    2    6      110,0:66,0  159,0:105,0  2529        30

  4.   TJ Silon Sezimovo Ústí                      22   11    3    8        96,0:80,0  132,5:131,5  2522        25

  5.   TJ Spartak Trhové Sviny A               22   10    5    7        92,0:84,0  134,5:129,5  2517        25

  6.   TJ Blatná C                                       22   12    0    10      87,5:88,5  132,0:132,0  2510        24

  7.   TJ Kunžak C                                     22     9    2    11      87,5:88,5  126,5:137,5  2498        20

  8.   TJ Centropen Dačice G                     22     9    2    11      83,0:93,0  132,0:132,0  2479        20

  9.   TJ Centropen Dačice C                     22     8    2    12      82,5:93,5  124,0:140,0  2516        18

10.   TJ Blatná B                                       22     8    2    12      76,5:99,5  131,0:133,0  2485        18

11.   TJ Sokol Chýnov                            22     8    2    12      74,5:101,5 120,0:144,0 2469        18

12.   SKK REAL Servis Tábor A          22     2    1     19      45,0:131,0  87,0:177,0 2394          5

     

Rozlosování Krajský přebor KP 2 sezona 2013/2014

 

PODZIM 2013

 
POZOR!    SKK REAL Servis Tábor hraje domácí zápasy na kuželně TJ Silon Sezimovo Ústí.
 
1. kolo
20.09.13    pá    17:30      TJ Blatná B - SKK REAL Servis Tábor A
20.09.13    pá    18:00      KK Český Krumlov - TJ Spartak Trhové Sviny A
20.09.13    pá    17:30      TJ Sokol Chýnov - TJ Rozkoš Kunžak C
20.09.13    pá    17:30      TJ Silon Sezimovo Ústí - TJ Centropen Dačice G
20.09.13    pá    19:00      TJ Sokol Slavonice - TJ Centropen Dačice C
20.09.13    pá    17:30      TJ Lokomotiva České Velenice - TJ Blatná C
 
2. kolo
27.09.13    pá    17:30      SKK REAL Servis Tábor A - TJ Blatná C
27.09.13    pá    20:00      TJ Centropen Dačice C - TJ Lokomotiva České Velenice
27.09.13    pá    17:30      TJ Centropen Dačice G - TJ Sokol Slavonice
27.09.13    pá    17:30      TJ Rozkoš Kunžak C - TJ Silon Sezimovo Ústí
27.09.13    pá    17:30      TJ Spartak Trhové Sviny A - TJ Sokol Chýnov
27.09.13    pá    17:30      TJ Blatná B - KK Český Krumlov
 
 
 
3. kolo
04.10.13    pá    18:00      KK Český Krumlov - SKK REAL Servis Tábor A
04.10.13    pá    17:30      TJ Sokol Chýnov - TJ Blatná B
04.10.13    pá    17:30      TJ Silon Sezimovo Ústí - TJ Spartak Trhové Sviny A
04.10.13    pá    19:00      TJ Sokol Slavonice - TJ Rozkoš Kunžak C
04.10.13    pá    17:30      TJ Lokomotiva České Velenice - TJ Centropen Dačice G
04.10.13    pá    17:30      TJ Blatná C - TJ Centropen Dačice C
4. kolo
11.10.13    pá    17:30      SKK REAL Servis Tábor A - TJ Centropen Dačice C
11.10.13    pá    20:00      TJ Blatná C - TJ Centropen Dačice G
11.10.13    pá    17:30      TJ Rozkoš Kunžak C - TJ Lokomotiva České Velenice
11.10.13    pá    17:30      TJ Spartak Trhové Sviny A - TJ Sokol Slavonice
11.10.13    pá    17:15      TJ Blatná B - TJ Silon Sezimovo Ústí
11.10.13    pá    18:00      KK Český Krumlov - TJ Sokol Chýnov
5. kolo
18.10.13    pá    17:30      TJ Sokol Chýnov - SKK REAL Servis Tábor A
18.10.13    pá    17:30      TJ Silon Sezimovo Ústí - KK Český Krumlov
18.10.13    pá    19:00      TJ Sokol Slavonice - TJ Blatná B
18.10.13    pá    17:30      TJ Lokomotiva České Velenice - TJ Spartak Trhové Sviny A
18.10.13    pá    17:30      TJ Blatná C - TJ Rozkoš Kunžak C
18.10.13    pá    18:00      TJ Centropen Dačice C - TJ Centropen Dačice G
6. kolo
01.11.13    pá    17:30      SKK REAL Servis Tábor A - TJ Centropen Dačice G
01.11.13    pá    17:30      TJ Rozkoš Kunžak C - TJ Centropen Dačice C
01.11.13    pá    17:30      TJ Spartak Trhové Sviny A - TJ Blatná C
01.11.13    pá    17:30      TJ Blatná B - TJ Lokomotiva České Velenice
01.11.13    pá    18:00      KK Český Krumlov - TJ Sokol Slavonice
01.11.13    pá    17:30      TJ Sokol Chýnov - TJ Silon Sezimovo Ústí
 
7. kolo
08.11.13    pá    17:30      TJ Silon Sezimovo Ústí - SKK REAL Servis Tábor A
08.11.13    pá    19:00      TJ Sokol Slavonice - TJ Sokol Chýnov
08.11.13    pá    17:30      TJ Lokomotiva České Velenice - KK Český Krumlov
08.11.13    pá    17:30      TJ Blatná C - TJ Blatná B
08.11.13    pá    20:00      TJ Centropen Dačice C - TJ Spartak Trhové Sviny A
08.11.13    pá    17:30      TJ Rozkoš Kunžak C - TJ Centropen Dačice G
 
8. kolo
15.11.13    pá    17:30      TJ Rozkoš Kunžak C - SKK REAL Servis Tábor A
15.11.13    pá    17:30      TJ Spartak Trhové Sviny A - TJ Centropen Dačice G
15.11.13    pá    17:30      TJ Blatná B - TJ Centropen Dačice C
15.11.13    pá    18:00      KK Český Krumlov - TJ Blatná C
15.11.13    pá    17:30      TJ Sokol Chýnov - TJ Lokomotiva České Velenice
15.11.13    pá    17:30      TJ Silon Sezimovo Ústí - TJ Sokol Slavonice
 
 
9. kolo
22.11.13    pá    19:00      TJ Sokol Slavonice - SKK REAL Servis Tábor A
22.11.13    pá    17:30      TJ Silon Sezimovo Ústí - TJ Lokomotiva České Velenice
22.11.13    pá    17:30      TJ Blatná C - TJ Sokol Chýnov
22.11.13    pá    20:00      TJ Centropen Dačice C - KK Český Krumlov
22.11.13    pá    17:30      TJ Centropen Dačice G - TJ Blatná B
22.11.13    pá    17:30      TJ Rozkoš Kunžak C - TJ Spartak Trhové Sviny A
10. kolo
29.11.13    pá    17:30      TJ Spartak Trhové Sviny A  - SKK REAL Servis Tábor A
29.11.13    pá    17:30      TJ Blatná B - TJ Rozkoš Kunžak C
29.11.13    pá    18:00      KK Český Krumlov - TJ Centropen Dačice G
29.11.13    pá    17:30      TJ Sokol Chýnov - TJ Centropen Dačice C
29.11.13    pá    17:30      TJ Silon Sezimovo Ústí - TJ Blatná C
29.11.13    pá    19:00      TJ Sokol Slavonice - TJ Lokomotiva České Velenice
11. kolo
06.12.13    pá    17:30      SKK REAL Servis Tábor A - TJ Lokomotiva České Velenice
06.12.13    pá    17:30      TJ Blatná C - TJ Sokol Slavonice
06.12.13    pá    20:00      TJ Centropen Dačice C - TJ Silon Sezimovo Ústí
06.12.13    pá    17:30      TJ Centropen Dačice G - TJ Sokol Chýnov
06.12.13    pá    17:30      TJ Rozkoš Kunžak C - KK Český Krumlov
06.12.13    pá    17:30      TJ Spartak Trhové Sviny A - TJ Blatná B

 

JARO 2014

12. kolo
10.01.14    pá    17:30      TJ Blatná C - SKK REAL Servis Tábor A
10.01.14    pá    17:30      TJ Lokomotiva České Velenice - TJ Centropen Dačice C
10.01.14    pá    19:00      TJ Sokol Slavonice - TJ Centropen Dačice G
10.01.14    pá    17:30      TJ Silon Sezimovo Ústí - TJ Rozkoš Kunžak C
10.01.14    pá    17:30      TJ Sokol Chýnov - TJ Spartak Trhové Sviny A
10.01.14    pá    18:00      KK Český Krumlov - TJ Blatná B
13. kolo
17.01.14    pá    17:30      SKK REAL Servis Tábor A - KK Český Krumlov
17.01.14    pá    17:30      TJ Blatná B - TJ Sokol Chýnov
17.01.14    pá    17:30      TJ Spartak Trhové Sviny A - TJ Silon Sezimovo Ústí
17.01.14    pá    17:30      TJ Rozkoš Kunžak C - TJ Sokol Slavonice
17.01.14    pá    17:30      TJ Centropen Dačice G - TJ Lokomotiva České Velenice
17.01.14    pá    20:00      TJ Centropen Dačice C - TJ Blatná C
 
14. kolo
24.01.14    pá    17:30      TJ Lokomotiva České Velenice - SKK REAL Servis Tábor A
24.01.14    pá    19:00      TJ Sokol Slavonice - TJ Blatná C
24.01.14    pá    17:30      TJ Silon Sezimovo Ústí - TJ Centropen Dačice C
24.01.14    pá    17:30      TJ Sokol Chýnov - TJ Centropen Dačice G
24.01.14    pá    18:00      KK Český Krumlov - TJ Rozkoš Kunžak C
24.01.14    pá    17:30      TJ Blatná B - TJ Spartak Trhové Sviny A
 
Okresní přebory = 1.2.2014
 
15. kolo
07.02.14    pá    17:30      SKK REAL Servis Tábor A - TJ Blatná B
07.02.14    pá    17:30      TJ Spartak Trhové Sviny A - KK Český Krumlov
07.02.14    pá    17:30      TJ Rozkoš Kunžak C - TJ Sokol Chýnov
07.02.14    pá    17:30      TJ Centropen Dačice G - TJ Silon Sezimovo Ústí
07.02.14    pá    20:00      TJ Centropen Dačice C - TJ Sokol Slavonice
07.02.14    pá    17:30      TJ Blatná C - TJ Lokomotiva České Velenice
 
16. kolo
14.02.14    pá    20:00      TJ Centropen Dačice C - SKK REAL Servis Tábor A
14.02.14    pá    17:30      TJ Centropen Dačice G - TJ Blatná C
14.02.14    pá    17:30      TJ Lokomotiva České Velenice - TJ Rozkoš Kunžak C
14.02.14    pá    19:00      TJ Sokol Slavonice - TJ Spartak Trhové Sviny A
14.02.14    pá    17:30      TJ Silon Sezimovo Ústí - TJ Blatná B
14.02.14    pá    17:30      TJ Sokol Chýnov - KK Český Krumlov
17. kolo
21.02.14    pá    17:30      SKK REAL Servis Tábor A - TJ Sokol Chýnov
21.02.14    pá    18:00      KK Český Krumlov - TJ Silon Sezimovo Ústí
21.02.14    pá    17:30      TJ Blatná B - TJ Sokol Slavonice
21.02.14    pá    17:30      TJ Spartak Trhové Sviny A - TJ Lokomotiva České Velenice
21.02.14    pá    17:30      TJ Rozkoš Kunžak C - TJ Blatná C
21.02.14    pá    16:30      TJ Centropen Dačice G - TJ Centropen Dačice C
 
Krajské přebory = 1.3.2014
18. kolo
07.03.14    pá    17:30      TJ Centropen Dačice G - SKK REAL Servis Tábor A
07.03.14    pá    20:00      TJ Centropen Dačice C - TJ Rozkoš Kunžak C
07.03.14    pá    17:30      TJ Blatná C - TJ Spartak Trhové Sviny A
07.03.14    pá    17:30      TJ Lokomotiva České Velenice - TJ Blatná B
07.03.14    pá    19:00      TJ Sokol Slavonice - KK Český Krumlov
07.03.14    pá    17:30      TJ Silon Sezimovo Ústí - TJ Sokol Chýnov
 
19. kolo
14.03.14    pá    17:30      SKK REAL Servis Tábor A - TJ Sokol Slavonice
14.03.14    pá    17:30      TJ Lokomotiva České Velenice - TJ Silon Sezimovo Ústí
14.03.14    pá    17:30      TJ Sokol Chýnov - TJ Blatná C
14.03.14    pá    18:00      KK Český Krumlov - TJ Centropen Dačice C
14.03.14    pá    17:30      TJ Blatná B - TJ Centropen Dačice G
14.03.14    pá    17:30      TJ Spartak Trhové Sviny A - TJ Rozkoš Kunžak C
 
20. kolo
21.03.14    pá    17:30      SKK REAL Servis Tábor A - TJ Rozkoš Kunžak C
21.03.14    pá    17:30      TJ Centropen Dačice G - TJ Spartak Trhové Sviny A
21.03.14    pá    20:00      TJ Centropen Dačice C - TJ Blatná B
21.03.14    pá    17:30      TJ Blatná C - KK Český Krumlov
21.03.14    pá    17:30      TJ Lokomotiva České Velenice - TJ Sokol Chýnov
21.03.14    pá    19:00      TJ Sokol Slavonice - TJ Silon Sezimovo Ústí
21. kolo
28.03.14    pá    17:30      SKK REAL Servis Tábor A - TJ Silon Sezimovo Ústí
28.03.14    pá    17:30      TJ Sokol Chýnov - TJ Sokol Slavonice
28.03.14    pá    18:00      KK Český Krumlov - TJ Lokomotiva České Velenice
28.03.14    pá    17:30      TJ Blatná B - TJ Blatná C
28.03.14    pá    17:30      TJ Spartak Trhové Sviny A - TJ Centropen Dačice C
28.03.14    pá    16:30      TJ Centropen Dačice G - TJ Rozkoš Kunžak C
22. kolo
04.04.14    pá    17:30      SKK REAL Servis Tábor A - TJ Spartak Trhové Sviny A
04.04.14    pá    17:30      TJ Rozkoš Kunžak C - TJ Blatná B
04.04.14    pá    17:30      TJ Centropen Dačice G - KK Český Krumlov
04.04.14    pá    20:00      TJ Centropen Dačice C - TJ Sokol Chýnov
04.04.14    pá    17:30      TJ Blatná C - TJ Silon Sezimovo Ústí
04.04.14    pá    17:30      TJ Lokomotiva České Velenice - TJ Sokol Slavonice
 
 
Soupiska družstva "A" pro podzim 2013:
 
 1. Vychodil Jaroslav - vedoucí družstva
 2. Stodolovský Pavel
 3. Dvořák Jan
 4. Rojdl Stanislav
 5. Pavlíková Denisa
 6.
Svoboda Josef
 7. Vávra František
 

 

  

 

TOPlist