Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 19.01.2018 08:29:59 

TJ Spartak Trhové Sviny - oddíl kuželek

Krajský přebor KP II.

Průběžná tabulka KP II. - sezona jaro 2018:

 
  1.   KK Hilton Sezimovo Ústí A          12   10    0    2        66,5:29,5    86,5:57,5    2637        20
  2.   TJ Lokomotiva České Velenice       11     8    1    2        63,0:25,0    83,0:49,0    2618        17
  3.   TJ Blatná                                         12     8    1    3        58,0:38,0    75,0:69,0    2512        17
  4.   TJ Centropen Dačice G                   12     8    0    4        56,0:40,0    82,0:62,0    2568        16
  5.   TJ Sokol Slavonice                          11     7    0    4        59,0:29,0    80,5:51,5    2566        14
  6.   TJ Jiskra Nová Bystřice                   12     7    0    5        47,0:49,0    71,0:73,0    2496        14
  7.   TJ Sokol Chýnov                             11     4    3    4        47,0:41,0    66,5:65,5    2524        11
  8.   TJ  Kunžak C                                   11     5    0    6        47,0:41,0    76,0:56,0    2524        10
  9.   TJ Fezko Strakonice                        12     3    3    6        40,5:55,5    65,0:79,0    2488         9
10.   TJ Centropen Dačice C                   12     2    2    8        36,5:59,5    58,5:85,5    2504         6
11.   TJ Spartak Trhové Sviny             12     2    1    9        25,0:71,0    59,0:85,0    2438         5
12.   KK Lokomotiva Tábor                 12     0    1    11      14,5:81,5    37,0:107,0  2297         1
 

     

Rozlosování Krajský přebor KP II. sezona 2017/2018

 

PODZIM 2017

 
22.09.17   pá   18:00    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Fezko Strakonice                       1. kolo
29.09.17   pá   17:30    KK Hilton Sezimák A - TJ Spartak Trhové Sviny                    2. kolo
06.10.17   pá   18:00    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ  Kunžak C                                  3. kolo
13.10.17   pá   19:00    TJ Sokol Slavonice - TJ Spartak Trhové Sviny                         4. kolo
20.10.17   pá   18:00    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Sokol Chýnov                            5. kolo
27.10.17   pá   18:00    TJ Spartak Trhové Sviny - KK Lokomotiva Tábor                   6. kolo
03.11.17   pá   17:30    TJ Centropen Dačice G - TJ Spartak Trhové Sviny                  7. kolo
10.11.17   pá   18:00    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Centropen Dačice C                  8. kolo
24.11.17   pá   18:00    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Blatná                                        9. kolo
01.12.17   pá   18:00    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Jiskra Nová Bystřice               10. kolo
08.12.17   pá   18:00    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Lokomotiva České Velenice    11. kolo

 

JARO 2018

 

12.01.18   pá   19:00    TJ Fezko Strakonice - TJ Spartak Trhové Sviny                     12. kolo
19.01.18   pá   18:00    TJ Spartak Trhové Sviny - KK Hilton Sezimák A                   13. kolo
02.02.18   pá   17:30    TJ  Kunžak C - TJ Spartak Trhové Sviny                                14. kolo
09.02.18   pá   18:00    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Sokol Slavonice                       15. kolo
16.02.18   pá   17:30    TJ Sokol Chýnov - TJ Spartak Trhové Sviny                          16. kolo
23.02.18   pá   17:30    KK Lokomotiva Tábor - TJ Spartak Trhové Sviny                 17. kolo
02.03.18   pá   20:00    TJ Centropen Dačice C - TJ Spartak Trhové Sviny                18. kolo
09.03.18   pá   18:00    TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Centropen Dačice G                19. kolo
16.03.18   pá   17:30    TJ Lokomotiva České Velenice - TJ Spartak Trhové Sviny    20. kolo
23.03.18   pá   17:30    TJ Blatná - TJ Spartak Trhové Sviny                                       21. kolo
06.04.18   pá   20:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ Spartak Trhové Sviny                22. kolo
 
 
 
Soupiska družstva "A" pro podzim 2017:
 
 1. Dvořák Jan
 2. Pavlíková Denisa
 3. Stodolovský Pavel
 4. Talian Vladimír
 5.  
 6.
 
 7.  
 

 

  

 

 
TOPlist