Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 13.09.2017 14:53:49 

TJ Spartak Trhové Sviny - oddíl kuželek

Archiv
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
výsledky KP I.+OP sezona podzim 2016/ jaro 2017:
Výsledná tabulka OP - konec sezony jaro 2017:
  
  1.   TJ Sokol Soběnov B                      20   19    0    1      134,0:26,0  183,0:57,0    2418        38
  2.   Kuželky Borovany  A                      20   18    1    1      124,5:35,5  165,0:75,0    2424        37
  3.   TJ Sokol Soběnov C                        20   14    0    6      104,5:55,5  145,5:94,5    2347        28
  4.   TJ Dynamo České Budějovice B    20   12    1    7        97,0:63,0  147,5:92,5    2283        25
  5.   TJ Sokol Nové Hrady C                  20   12    0    8        92,5:67,5  148,0:92,0    2315        24
  6.   TJ Spartak Trhové Sviny B             20   11    0    9        83,5:76,5  126,0:114,0  2287        22
  7.   TJ Nová Ves u Č. B. B                    20     9    1    10      70,5:89,5  116,0:124,0  2261        19
  8.   TJ Nová Ves u Č. B. C                    20     4    2    14      56,0:104,0  90,5:149,5  2167        10
  9.   TJ Spartak Trhové Sviny C             20     4    1    15      51,5:108,5  89,0:151,0  2156         9
10.   Kuželky Borovany  B                      20     2    0    18      37,0:123,0  74,5:165,5  2114         4
11.   Kuželky Borovany  C                      20     2    0    18      29,0:131,0  65,0:175,0  2104         4

 

Výsledná tabulka KP1 - konec sezony jaro 2017:

 
  1.   TJ Sokol Nové Hrady                     22   17    1    4      115,0:61,0  160,0:104,0  2521       35
  2.   TJ Dynamo České Budějovice         22   13    2    7        97,5:78,5  140,5:123,5  2475        28
  3.   TJ Spartak Soběslav                         22   12    1    9        95,0:81,0  138,0:126,0  2456        25
  4.   TJ Lokomotiva České Budějovice   22   12    0    10      95,0:81,0  145,5:118,5  2436        24
  5.   TJ Nová Ves u Č. B.                         22   10    2    10      89,0:87,0  143,0:121,0  2464        22
  6.   TJ Sokol Chotoviny                          22     9    3    10      82,0:94,0  141,0:123,0  2411        21
  7.   TJ Kunžak A                                     22     9    2    11      81,5:94,5  114,5:149,5  2385        20
  8.   TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí        22     9    1    12      85,0:91,0  123,5:140,5  2409        19
  9.   TJ Silon Sezimovo Ústí A                22     9    0    13      80,0:96,0  124,0:140,0  2434        18
10.   TJ Jiskra Nová Bystřice B                22     8    2    12      79,5:96,5  127,0:137,0  2483        18
11.   KK Český Krumlov A                    22     9    0    13      74,5:101,5 119,0:145,0 2405        18
12.   TJ Spartak Trhové Sviny              22     8    0    14      82,0:94,0   132,0:132,0 2487        16
 
výsledky zápasů KP I. + OP sezona podzim 2016 / jaro 2017:
 
KONEC SEZONA JARO 2017
______________________________________________________________________________
 
KP I.     31.3.2017 Spartak Trhové Sviny A - Český Krumlov  7 : 1  
______________________________________________________________________________
 
KP I.     24.3.2017 Chotoviny - Spartak Trhové Sviny A      5 : 3  
OP        22.3.2017 Soběnov B - Spartak Trhové Sviny B     8 : 0  
______________________________________________________________________________
 
KP I.     17.3.2017 Kunžak A - Spartak Trhové Sviny A          5 : 3  
OP        16.3.2017 Spartak Trhové Sviny B - Nové Hrady C  1 : 7  
OP        14.3.2017 Spartak Trhové Sviny C - Nová Ves C      7 : 1  
______________________________________________________________________________
 
KP I.     10.3.2017 Spartak Trhové Sviny A - Sezimovo Ústí   7 : 1  
OP          8.3.2017 Nová Ves C - Spartak Trhové Sviny B        3 : 5  
OP          9.3.2017 Nová Ves B - Spartak Trhové Sviny C        5 : 3  
OP          7.3.2017 Nové Hrady C - Spartak Trhové Sviny C    6 : 2   (předehrávka)
______________________________________________________________________________
 
KP I.       3.3.2017 Spartak Trhové Sviny A - Spartak Soběslav 1 : 7  
KP I.     27.2.2017 Spartak Trhové Sviny A - Nová Bystřice B    6 : 2   (dohrávka)
OP          2.3.2017 Spartak Trhové Sviny B - Nová Ves B            2 : 6  
OP        28.2.2017 Spartak Trhové Sviny C - Borovany B            6 : 2    (dohrávka)
______________________________________________________________________________
 
KP I.     24.2.2017 Lokomotiva Č. Budějovice - Spartak Trhové Sviny A  5 : 3  
OP        21.2.2017 Spartak Trhové Sviny B - Kuželky Borovany C             8 : 0   (dohrávka)
OP        23.2.2017 Dynamo Č. Budějovice B - Spartak Trhové Sviny C    6 : 2  
______________________________________________________________________________
 
KP I.     17.2.2017 Spartak Trhové Sviny A - Dynamo Č. Budějovice      3 : 5  
OP        16.2.2017 Spartak Trhové Sviny B - Dynamo Č. Budějovice B  6 : 2  
OP        14.2.2017 Spartak Trhové Sviny C - Kuželky Borovany A           1 : 7  
______________________________________________________________________________
 
KP I.   10.2.2017  Nová Ves u Č.B. - Spartak Trhové Sviny A    6 : 2  
OP        7.2.2017  Spartak Trhové Sviny C - Spartak Trhové Sviny B  1 : 7  
______________________________________________________________________________
 
KP I.     3.2.2017  Lomnice nad Lužnicí - Spartak Trhové Sviny A      7 : 1  
OP        2.2.2017  Spartak Trhové Sviny B - Kuželky Borovany A        1 : 7  
OP        1.2.2017  Kuželky Borovany C - Spartak Trhové Sviny C    5,5 : 2,5     
______________________________________________________________________________
  
OP        26.1.2017  Spartak Trhové Sviny B - Kuželky Borovany C - odloženo na 21.2.2017 
OP        24.1.2017  Spartak Trhové Sviny C - Kuželky Borovany B - odloženo na 28.2.2017      
______________________________________________________________________________
 
KP I.     20.1.2017  Spartak Trhové Sviny A - Nová Bystřice B - odloženo na 27.2.2017
OP        16.1.2017  Kuželky Borovany B - Spartak Trhové Sviny B   2 : 6  
OP        20.1.2017  Sokol Soběnov C - Spartak Trhové Sviny C        7 : 1          
______________________________________________________________________________
 
KP I.     13.1.2017  Sokol Nové Hrady - Spartak Trhové Sviny A   7 : 1  
OP        12.1.2017  Spartak Trhové Sviny B - Sokol Soběnov C    5 : 3  
OP        10.1.2017  Spartak Trhové Sviny C - Sokol Soběnov B    0 : 8         
 ______________________________________________________________________________
 
ZAČÁTEK SEZONA JARO 2017
 
PŘESTÁVKA
 
KONEC SEZONA PODZIM 2016
______________________________________________________________________________
 
KP I.     2.12.2016  Český Krumlov - Spartak Trhové Sviny A       6 : 2   
OP        1.12.2016  Spartak Trhové Sviny B - Sokol Soběnov B   2 : 6  
OP      29.11.2016  Spartak Trhové Sviny C - Nové Hrady C         2 : 6   
 ______________________________________________________________________________
 
KP I.   25.11.2016  Spartak Trhové Sviny A - Sokol Chotoviny  5 : 3  
OP      24.11.2016  Nové Hrady C - Spartak Trhové Sviny B      3 : 5  
OP      23.11.2016  Nová Ves C - Spartak Trhové Sviny C          4 : 4  
 ______________________________________________________________________________
 
KP I.   18.11.2016  Spartak Trhové Sviny A - Kunžak A        7 : 1  
OP      17.11.2016  Spartak Trhové Sviny B - Nová Ves C    7 : 1  
OP      15.11.2016  Spartak Trhové Sviny C - Nová Ves B    6 : 2         
______________________________________________________________________________
KP I.   11.10.2016  Sezimovo Ústí - Spartak Trhové Sviny A  5 : 3  
OP      10.11.2016  Nová Ves B - Spartak Trhové Sviny B       5 : 3  
OP      10.11.2016  Spartak Trhové Sviny C - volno
______________________________________________________________________________ 
KP I.      4.11.2016  Spartak Soběslav - Spartak Trhové Sviny A      5 : 3  
KP I.   31.10.2016  Spartak Trhové Sviny A - Loko Č. Budějovice - dohrávka  2 : 6  
OP         3.11.2016  Spartak Trhové Sviny B - volno 
OP         1.11.2016  Spartak Trhové Sviny C - Dynamo Č. Budějovice B    2 : 6  
______________________________________________________________________________
KP I.   27.10.2016  Nová Bystřice B - Spartak Trhové Sviny A - dohrávka  3 : 5   
OP      27.10.2016  Dynamo Č. Budějovice B - Spartak Trhové Sviny B      5 : 3  
OP      24.10.2016  Kuželky Borovany A - Spartak Trhové Sviny C               7 : 1  
______________________________________________________________________________
 
KP I.   21.10.2016  Spartak Trhové Sviny A - Lokomotiva Č. Budějovice - odloženo
OP      20.10.2016  Spartak Trhové Sviny BSpartak Trhové Sviny C     7 : 1   
______________________________________________________________________________
 
KP I.   14.10.2016  Dynamo Č. Budějovice - Spartak Trhové Sviny A  5 : 3  
OP      10.10.2016  Kuželky Borovany A - Spartak Trhové Sviny B       7 : 1   
OP      11.10.2016  Spartak Trhové Sviny C - Kuželky Borovany C       6 : 2  
______________________________________________________________________________
 
KP I.   7.10.2016  Spartak Trhové Sviny A - Nová Ves u Č.B.  6 : 2   
OP      5.10.2016  Kuželky Borovany C - Spartak Trhové Sviny B   1 : 7  
OP      3.10.2016  Kuželky Borovany B - Spartak Trhové Sviny C   6 : 2  
 ______________________________________________________________________________
 
KP I.   30.9.2016  Spartak Trhové Sviny A - Lomnice nad Lužnicí     6 : 2  
OP      29.9.2016  Spartak Trhové Sviny B - Kuželky Borovany B   6,5 : 1,5  
OP      27.9.2016  Spartak Trhové Sviny C - Sokol Soběnov C           2 : 6    
 ______________________________________________________________________________
 
KP I.   23.9.2016  Nová Bystřice B - Spartak Trhové Sviny A  -  přeloženo na 27.10.
OP      23.9.2016  Sokol Soběnov C - Spartak Trhové Sviny B    7 : 1  
OP      21.9.2016  Sokol Soběnov B - Spartak Trhové Sviny C    8 : 0      
 
 ______________________________________________________________________________
 
KP I.   16.9.2016  Spartak Trhové Sviny A - Sokol Nové Hrady    3 : 5  
______________________________________________________________________________
 
ZAČÁTEK SEZONA PODZIM 2016
TOPlist
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
výsledky KP I.+OP sezona podzim 2015/ jaro 2016:
Výsledná tabulka OP - konec sezony jaro 2016:
  
  1.   TJ Sokol Nové Hrady B                24   21    0    3      152,5:39,5  258,0:30,0    2377        42
  2.   Kuželky Borovany A                       24   20    0    4      137,0:55,0  197,0:91,0    2389        40
  3.   TJ Sokol Soběnov C                        24   19    1    4      140,0:52,0  207,0:81,0    2366        39
  4.   TJ Sokol Soběnov B                        24   19    0    5      140,5:51,5  193,5:94,5    2372        38
  5.   TJ Sokol Nové Hrady C                  24   15    0    9      114,5:77,5  222,5:65,5    2332        30
  6.   TJ Spartak Trhové Sviny B             24   13    1    10      97,0:95,0  153,0:135,0  2284        27
  7.   TJ Dynamo České Budějovice B     24   13    0    11    113,0:79,0  175,5:112,5  2328        26
  8.   TJ Nová Ves B                                 24   12    1    11      97,5:94,5  145,0:143,0  2263        25
  9.   TJ Nová Ves C                                 24     8    1    15      76,0:116,0 123,0:165,0  2176        17
10.   TJ Dynamo České Budějovice C     24     5    1    18      56,0:136,0 128,0:160,0  2210        11
11.   Kuželky Borovany  C                      24     3    2    19      46,0:146,0  98,5:189,5   2071         8
12.   TJ Spartak Trhové Sviny C              24     3    1    20      36,0:156,0  87,0:201,0  2065         7

13.   Kuželky Borovany  B                      24     1     0    23      42,0:150,0  90,0:198,0  2112         2

 

Výsledná tabulka KP1 - konec sezony jaro 2016:

 
  1.   TJ Sokol Soběnov                            22   16    0    6      110,5:65,5  157,0:107,0  2483        32
  2.   TJ Spartak Trhové Sviny                   22   12    2    8        99,0:77,0  146,0:118,0  2454        26
  3.   TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí         22   13    0    9        99,0:77,0  134,5:129,5  2433        26
  4.   TJ Nová Ves u Č. B.                          22   10    3    9        90,0:86,0  134,5:129,5  2452        23
  5.   TJ Jiskra Nová Bystřice                     22   10    3    9        84,5:91,5  134,5:129,5  2455        23
  6.   TJ Sokol Chotoviny B                       22   11    1    10      83,0:93,0  133,5:130,5  2402        23
  7.   TJ Dynamo České Budějovice          22   11    0    11      92,5:83,5  143,0:121,0  2459        22
  8.   TJ Lokomotiva České Budějovice    22   11    0    11      86,5:89,5  141,0:123,0  2441        22
  9.   KK Český Krumlov                          22   10    1    11      84,5:91,5  128,5:135,5  2429        21
10.   TJ Spartak Soběslav                         22     9    1    12       84,0:92,0  125,0:139,0  2419        19
11.   TJ Kunžak A                                     22     7    1    14      71,0:105,0 131,0:133,0  2421        15
12.   TJ Sokol Nové Hrady                     22     5    2    15      71,5:104,5 167,5:96,5    2459        12
 
výsledky zápasů KP I. + OP sezona podzim 2015 / jaro 2016:
 
KONEC SEZONA JARO 2016
_____________________________________________________________________________
KP I.      8.4.2016  Spartak Trhové Sviny A - TJ Sokol Chotoviny B         6 : 2  
OP         6.4.2016  Sokol Soběnov B - Spartak Trhové Sviny B                 3 : 5   
OP         7.4.2016  Dynamo Č. Budějovice C - Spartak Trhové Sviny C   7 : 1  
______________________________________________________________________________  
KP I.       1.4.2016  TJ Kunžak A - Spartak Trhové Sviny A                         1 : 7       
OP        31.3.2016  Spartak Trhové Sviny B - Dynamo Č. Budějovice C  8 : 0   
OP        29.3.2016  Spartak Trhové Sviny C - volno
______________________________________________________________________________  
KP I.    25.3.2016  Český Krumlov - Spartak Trhové Sviny A - dohrávka 2.4.  3 : 5     
OP       22.3.2016  Spartak Trhové Sviny C - Spartak Trhové Sviny B    1 : 7  
 ______________________________________________________________________________
KP I.     18.3.2016  Spartak Trhové Sviny A - Lomnice nad Lužnicí   6 : 2  
OP        17.3.2016  Spartak Trhové Sviny B - volno 
OP        14.3.2016  Kuželky Borovany B - Spartak Trhové Sviny C     2 : 6  
______________________________________________________________________________ 
 
KP I.   11.3.2016  Spartak Trhové Sviny A - TJ Sokol Soběnov      3 : 5   
OP      10.3.2016  Spartak Trhové Sviny B -  Kuželky Borovany B  5 : 3  
OP        8.3.2016  Spartak Trhové Sviny C - Nová Ves C                  2 : 6  
 ______________________________________________________________________________
KP I.     4.3.2016  Loko České Budějovice - Spartak Trhové Sviny A   5 : 3  
OP        2.3.2016  Nová Ves C - Spartak Trhové Sviny B                        3 : 5    
OP        3.3.2016  Nová Ves B - Spartak Trhové Sviny C                        7 : 1   
______________________________________________________________________________ 
KP I.   26.2.2016  Spartak Trhové Sviny A - TJ Sokol Nové Hrady          3 : 5  
OP      25.2.2016  Spartak Trhové Sviny B -  Nová Ves B                          7 : 1  
OP      23.2.2016  Spartak Trhové Sviny C - Dynamo Č. Budějovice B   0 : 8  
 ______________________________________________________________________________  
OP       18.2.2016  Dynamo Č. Budějovice B - Spartak Trhové Sviny B    6 : 2           
OP       18.2.2016  Nové Hrady C - Spartak Trhové Sviny C                        8 : 0     
______________________________________________________________________________ 
KP I.   12.2.2016  Spartak Soběslav - Spartak Trhové Sviny A    7 : 1  
OP      11.2.2016  Spartak Trhové Sviny B -  Nové Hrady C          5 : 3  
OP        9.2.2016  Spartak Trhové Sviny C -  Nové Hrady B           0 : 8  
 ______________________________________________________________________________ 
KP I.     5.2.2016  Spartak Trhové Sviny A - TJ Nová Bystřice         4 : 4  
OP        4.2.2016  Nové Hrady B - Spartak Trhové Sviny B              8 : 0  
OP        3.2.2016  Kuželky Borovany C - Spartak Trhové Sviny C   7 : 1  
______________________________________________________________________________  
OP      28.1.2016  Spartak Trhové Sviny B -  Kuželky Borovany C   8 : 0  
OP      26.1.2016  Spartak Trhové Sviny C -  Kuželky Borovany A   1 : 7  
______________________________________________________________________________ 
KP I.   22.1.2016  Nová Ves - Spartak Trhové Sviny A                      1 : 7  
OP      18.1.2016  Kuželky Borovany A - Spartak Trhové Sviny B    8 : 0  
OP      21.1.2016  Sokol Soběnov C - Spartak Trhové Sviny C         6 : 2  
______________________________________________________________________________ 
KP I.   15.1.2016  Spartak Trhové Sviny A - Dynamo Č. Budějovice  7 : 1  
OP      14.1.2016  Spartak Trhové Sviny B -  Sokol Soběnov C           4 : 4  
OP      12.1.2016  Spartak Trhové Sviny C -  Sokol Soběnov B            1 : 7  
 ______________________________________________________________________________ 
 
ZAČÁTEK SEZONA JARO 2016
 
PŘESTÁVKA
 
KONEC SEZONA PODZIM 2015
_____________________________________________________________________________
 
OP      10.12.2015  Spartak Trhové Sviny B - TJ Sokol Soběnov B      2 : 6  
OP        8.12.2015  Spartak Trhové Sviny C -  Dynamo Č. Budějovice C  5 : 3  
______________________________________________________________________________ 
OP      3.12.2015  Dynamo Č. Budějovice C - Spartak Trhové Sviny B   1,5 : 6,5               
OP      5.12.2015  Spartak Trhové Sviny C - volno             
______________________________________________________________________________ 
KP I.   27.11.2015 TJ Sokol Chotoviny B - Spartak Trhové Sviny A       6 : 2  
OP      26.11.2015  Spartak Trhové Sviny B -  Spartak Trhové Sviny C  7 : 1   
 ______________________________________________________________________________
KP I.   20.11.2015 Spartak Trhové Sviny A - TJ Kunžak A                  6 : 2  
OP      21.11.2015  Spartak Trhové Sviny B -  volno 
OP      17.11.2015  Spartak Trhové Sviny C -  Kuželky Borovany B   5 : 3  
 ______________________________________________________________________________
KP I.   13.11.2015 Spartak Trhové Sviny A - Český Krumlov             2 : 6  
OP        9.11.2015  Kuželky Borovany B - Spartak Trhové Sviny B   3 : 5               
OP      11.11.2015  Nová Ves C - Spartak Trhové Sviny C                 7 : 1               
______________________________________________________________________________ 
KP I.   6.11.2015  Lomnice nad Lužnicí - Spartak Trhové Sviny A    5 : 3  
OP      5.11.2015  Spartak Trhové Sviny B -  Nová Ves C                   6 : 2  
OP      3.11.2015  Spartak Trhové Sviny C -  Nová Ves B                   2 : 6  
 ______________________________________________________________________________
KP I.   30.10.2015  TJ Sokol Soběnov - Spartak Trhové Sviny A              6 : 2  
OP      29.10.2015  Nová Ves B - Spartak Trhové Sviny B                          6 : 2             
OP      29.10.2015  Dynamo Č. Budějovice B - Spartak Trhové Sviny C  7 : 1  
______________________________________________________________________________
KP I.   23.10.2015  Spartak Trhové Sviny A - Loko České Budějovice     7 : 1   
OP      22.10.2015  Spartak Trhové Sviny B -  Dynamo Č. Budějovice B  0,5 : 7,5  
OP      20.10.2015  Spartak Trhové Sviny C -  Nové Hrady C                      0 : 8  
 ______________________________________________________________________________ 
KP I.   16.10.2015  TJ Sokol Nové Hrady - Spartak Trhové Sviny A   4 : 4      
OP      15.10.2015  Nové Hrady C - Spartak Trhové Sviny B               5 : 3                
OP      15.10.2015  Nové Hrady B - Spartak Trhové Sviny C               8 : 0  
______________________________________________________________________________
KP I.   9.10.2015  Spartak Trhové Sviny A - Spartak Soběslav        6 : 2  
OP      8.10.2015  Spartak Trhové Sviny B -  Nové Hrady B              2 : 6  
OP      6.10.2015  Spartak Trhové Sviny C -  Kuželky Borovany C  4 : 4  
 ______________________________________________________________________________
KP I.   2.10.2015  TJ Nová Bystřice - Spartak Trhové Sviny A    
OP      30.9.2015  Kuželky Borovany C - Spartak Trhové Sviny B   3 : 5               
OP      28.9.2015  Kuželky Borovany A - Spartak Trhové Sviny C    8 :0                 
______________________________________________________________________________ 
 
KP I.   25.9.2015  Spartak Trhové Sviny A - Nová Ves                      5 : 3  
OP      24.9.2015  Spartak Trhové Sviny B -  Kuželky Borovany A  1 : 7  
OP      22.9.2015  Spartak Trhové Sviny C -  Sokol Soběnov C      1 : 7  
 ______________________________________________________________________________
 
KP I.   18.9.2015  Dynamo Č. Budějovice - Spartak Trhové Sviny A    3 : 5  
OP      17.9.2015  Sokol Soběnov C - Spartak Trhové Sviny B              7 : 1    
OP      16.9.2015  Sokol Soběnov B - Spartak Trhové Sviny C              8 : 0          
______________________________________________________________________________
 
ZAČÁTEK SEZONA PODZIM 2015
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
výsledky KP II.+OP sezona podzim 2014/ jaro 2015:
 
Výsledná tabulka OP - konec sezony jaro 2015:
  
  1.   TJ Sokol Soběnov B                        26   21    1    4      150,5:57,5  210,5:101,5  2387        43
  2.   KK Český Krumlov B                       26   21    1    4      150,5:57,5  202,5:109,5  2383        43
  3.   TJ Dynamo České Budějovice B      26   20    2    4      136,5:71,5  187,0:125,0  2344        42
  4.   TJ Sokol Nové Hrady C                    26   19    1    6      137,5:70,5  190,5:121,5  2388        39
  5.   TJ Sokol Soběnov C                          26   19    0    7      146,0:62,0  203,0:109,0  2355        38
  6.   TJ Sokol Nové Hrady B                    26   15    1    10    122,5:85,5  178,0:134,0  2326        31
  7.   TJ Spartak Trhové Sviny B               26   14    0    12    117,0:91,0  181,5:130,5  2314        28
  8.   Kuželky Borovany  A                        26   14    0    12    103,0:105,0 150,0:162,0  2321       28
  9.   TJ Nová Ves B                                  26     9    2    15      83,0:125,0 139,5:172,5  2259        20
10.   TJ Dynamo České Budějovice C       26     9    0    17      80,0:128,0 143,0:169,0  2282       18
11.   TJ Lokomotiva České Budějovice C  26    7    1    18      81,0:127,0 139,5:172,5  2249       15
12.   TJ Spartak Trhové Sviny C                26     5    0    21      57,5:150,5 104,0:208,0  2155       10
13.   TJ Nová Ves  C                                  26     3    1    22      54,0:154,0  93,5:218,5   2136         7

14.   Kuželky Borovany B                         26     1     0    25     37,0:171,0  97,5:214,5    2119        2

 

Výsledná tabulka KP II. - konec sezony jaro 2015:

 
  1.   TJ Spartak Trhové Sviny             22   18    0    4      116,5:59,5   154,0:110,0  2516        36
  2.   TJ Silon Sezimovo Ústí A               22   15    1    6      111,0:65,0   147,0:117,0  2510        31
  3.   TJ Sokol Slavonice                          22   14    1    7      104,5:71,5   158,0:106,0  2524        29
  4.   TJ Kunžak                                        22   12    2    8      100,0:76,0   147,0:117,0  2454        26
  5.   TJ Blatná C                                      22   11    1    10      84,0:92,0   128,5:135,5  2468        23
  6.   TJ Lokomotiva České Velenice       22     9    2    11      88,5:87,5   145,5:118,5  2503        20
  7.   TJ Centropen Dačice C                    22   10    0    12      84,5:91,5   126,5:137,5  2506        20
  8.   TJ Silon Sezimovo Ústí B                22     8    3    11     74,5:101,5  129,5:134,5  2412        19
  9.   TJ Centropen Dačice G                   22     9    0    13       78,0:98,0   129,0:135,0  2469        18
10.   TJ Blatná B                                      22     8    1    13      73,5:102,5  133,5:130,5  2492        17
11.   TJ Jiskra Nová Bystřice C            22     7    0    15      79,5:96,5    133,0:131,0  2460        14
12.   TJ Fezko Strakonice                      22     5    1    16      61,5:114,5  114,5:149,5  2403        11 
 
výsledky zápasů KP II.+OP sezona podzim 2014/ jaro 2015:: 
   
KONEC SEZONA JARO 2015
______________________________________________________________________________ 
 
OP          9.4.2015 Spartak Trhové Sviny B - Spartak Trhové Sviny C   2 : 6    
_____________________________________________________________________________
OP        3.4.2015 Loko Č. Budějovice C - Spartak Trhové Sviny B    5 : 3      
OP        2.4.2015 Spartak Trhové Sviny C - Sokol Soběnov B            2 : 6  
KP II.    3.4.2015  Blatná C - Spartak Trhové Sviny A                          5 : 3  
______________________________________________________________________________ 
OP        26.3.2015 Spartak Trhové Sviny B - Sokol Soběnov B       2 : 6     
OP        26.3.2015 Sokol Nové Hrady C - Spartak Trhové Sviny C 7 : 1  
KP II.    27.3.2015 Spartak Trhové Sviny A - TJ Kunžak                   7 : 1    
______________________________________________________________________________ 
OP       19.3.2015 Sokol Soběnov C - Spartak Trhové Sviny B      7 : 1     
OP       19.3.2015 Spartak Trhové Sviny C - Dynamo Č. Budějovice B  1 : 7  
KP II.   20.3.2015  České Velenice - Spartak Trhové Sviny A    2 : 6     
______________________________________________________________________________
OP       12.3.2015 Spartak Trhové Sviny B - Sokol Nové Hrady C    3 : 5  
OP       11.3.2015 KK Č. Krumlov B - Spartak Trhové Sviny C          8 : 0  
KP II.      9.3.2015  Spartak Trhové Sviny A - Dačice C - dohrávka  5 : 3  
KP II.    13.3.2015  Spartak Trhové Sviny A - Nová Bystřice C          5 : 3   
______________________________________________________________________________
 
OP       5.3.2015 Dynamo Č. Budějovice C - Spartak Trhové Sviny B   2 : 6     
OP       5.3.2015 Spartak Trhové Sviny C - Borovany A       3 : 5  
KP II.   20.2.2015  Sezimovo Ústí B - Spartak Trhové Sviny A    2 : 6  
______________________________________________________________________________
OP       23.2.2015 Nová Ves C - Spartak Trhové Sviny B  - dohrávka     1 : 7  
OP       26.2.2015 Spartak Trhové Sviny B - Dynamo Č. Budějovice B   7 : 1  
OP       26.2.2015 Sokol Nové Hrady B - Spartak Trhové Sviny C            7 : 1      
KP II.   27.2.2015  Spartak Trhové Sviny A - Fezko Strakonice                7 : 1        
______________________________________________________________________________
OP       19.2.2015 Nová Ves C - Spartak Trhové Sviny B  - odloženo na 23.2.    
OP       19.2.2015 Spartak Trhové Sviny C - Loko Č. Budějovice C    6 : 2   
KP II.   20.2.2015  Dačice G - Spartak Trhové Sviny A        2 : 6  
______________________________________________________________________________
 
OP       12.2.2015 Spartak Trhové Sviny B - KK Č. Krumlov B    2 : 6  
OP       13.2.2015 Sokol Soběnov C - Spartak Trhové Sviny C   8 : 0  
KP II.   13.2.2015 Sokol Slavonice - Spartak Trhové Sviny A      6 : 2  - dohrávka 
______________________________________________________________________________
 
OP       2.2.2015 Borovany B - Spartak Trhové Sviny B            1 : 7      
OP       5.2.2015 Spartak Trhové Sviny C - Dynamo Č. Budějovice C  2 : 6   
KP II.   6.2.2015  Spartak Trhové Sviny A - Dačice C  odloženo na 9.3.
______________________________________________________________________________
 
OP       29.1.2015 Spartak Trhové Sviny B - Borovany A          6 : 2  
OP       29.1.2015 Nová Ves C - Spartak Trhové Sviny C        3 : 5   
KP II.   30.1.2015 Sokol Slavonice - Spartak Trhové Sviny A   - odloženo 
______________________________________________________________________________
 
OP      21.1.2015 Nová Ves B - Spartak Trhové Sviny B     2 : 6     
OP      22.1.2015 Spartak Trhové Sviny C - Borovany B      2 : 6               
______________________________________________________________________________
 
OP       15.1.2015 Spartak Trhové Sviny B - Sokol Nové Hrady B   3 : 5  
OP       14.1.2015 Nová Ves B - Spartak Trhové Sviny C                  5 : 3   
KP II.   16.1.2015 Spartak Trhové Sviny A  - Sezimovo Ústí A         5 : 3  
______________________________________________________________________________
 
KP II.    9.1.2015  Blatná B - Spartak Trhové Sviny A         2 : 6                  
______________________________________________________________________________
 
ZAČÁTEK SEZONA JARO 2015
_____________________________________________________________________________
 
OP      4.12.2014 Spartak Trhové Sviny C - Spartak Trhové Sviny B   2 : 6   
______________________________________________________________________________
 
OP      27.11.2014 Spartak Trhové Sviny B - Loko Č. Budějovice C   6 : 2    
OP      26.11.2014 Sokol Soběnov B - Spartak Trhové Sviny C           7 : 1         
KP II.  28.11.2014  TJ Kunžak - Spartak Trhové Sviny A                       8 : 0                  
______________________________________________________________________________
OP        19.11.2014 Sokol Soběnov B - Spartak Trhové Sviny B           8 : 0  
OP        20.11.2014 Spartak Trhové Sviny C -  Sokol Nové Hrady C    1 : 7   
KP II.    21.11.2014  Spartak Trhové Sviny A  - Blatná C                        7 : 1  
______________________________________________________________________________
OP      13.11.2014 Spartak Trhové Sviny B - Sokol Soběnov C                 6 : 2     
OP      13.11.2014 Dynamo Č. Budějovice B - Spartak Trhové Sviny C   7 : 1         
KP II.  14.11.2014  Nová Bystřice C - Spartak Trhové Sviny A                  3 : 5      
______________________________________________________________________________
 
OP        6.11.2014 Sokol Nové Hrady C - Spartak Trhové Sviny B    6 : 2  
OP        6.11.2014 Spartak Trhové Sviny C -  KK Č. Krumlov B          0 : 8    
KP II.    7.11.2014  Spartak Trhové Sviny A  - České Velenice          6 : 2  
______________________________________________________________________________
 
OP      30.10.2014 Spartak Trhové Sviny B - Dynamo Č. Budějovice C   7 : 1       
OP      27.10.2014 Borovany A - Spartak Trhové Sviny C                            5 : 3        
KP II.  31.10.2014  Spartak Trhové Sviny A  - Dačice G                          7,5 : 0,5       
______________________________________________________________________________
OP        23.10.2014 Dynamo Č. Budějovice B - Spartak Trhové Sviny B   6 : 2   
OP        23.10.2014 Spartak Trhové Sviny C Sokol Nové Hrady B         0,5 : 7,5      
KP II.    24.10.2014  Spartak Trhové Sviny A  - Sezimovo Ústí B                 7 : 1  
______________________________________________________________________________
OP      16.10.2014 Spartak Trhové Sviny B - Nová Ves C                    7 : 1     
OP      17.10.2014 Loko Č. Budějovice C - Spartak Trhové Sviny C   8 : 0  
KP II.  17.10.2014  Fezko Strakonice - Spartak Trhové Sviny A          3 : 5       
______________________________________________________________________________
 
OP        8.10.2014 KK Č. Krumlov B - Spartak Trhové Sviny B     6 : 2    
OP        9.10.2014 Spartak Trhové Sviny C Sokol Soběnov C    1 : 7        
KP II.  10.10.2014  Spartak Trhové Sviny A  - Sokol Slavonice    2 : 6  
______________________________________________________________________________
 
KP II.   29.9.2014 Spartak Trhové Sviny A - Blatná B         6 : 2   
OP      2.10.2014 Spartak Trhové Sviny B Borovany B     8 : 0        
OP      2.10.2014 Dynamo Č. Budějovice C - Spartak Trhové Sviny C   5 : 3  
KP II.  3.10.2014  Dačice C - Spartak Trhové Sviny A     2 : 6   
______________________________________________________________________________
 
OP      22.9.2014 Borovany A - Spartak Trhové Sviny B           1 : 7   
OP      22.9.2014 Spartak Trhové Sviny C Nová Ves C          6 : 2           
KP II.  26.9.2014  Sezimovo Ústí A - Spartak Trhové Sviny A    1 : 7  
______________________________________________________________________________
 
OP      15.9.2014 Borovany B - Spartak Trhové Sviny C      3 : 5   
OP      18.9.2014 Spartak Trhové Sviny B Nová Ves B     8 : 0          
KP II.  19.9.2014  Spartak Trhové Sviny A - Blatná B - odloženo
 ______________________________________________________________________________
 
OP      11.9.2014  Sokol Nové Hrady B - Spartak Trhové Sviny B    7 : 1  
OP      11.9.2014  Spartak Trhové Sviny C - Nová Ves B                   2 : 6          
______________________________________________________________________________
 
ZAČÁTEK SEZONA PODZIM 2014 
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Výsledná tabulka KP2 - konec sezona jaro 2014:  

  1.   KK Český Krumlov                        22   15    1    6      110,0:66,0  152,0:112,0 2546        31

  2.   TJ Sokol Slavonice                            22   15    0    7      111,5:64,5  154,5:109,5  2537        30

  3.   TJ Lokomotiva České Velenice         22   14    2    6      110,0:66,0  159,0:105,0  2529        30

  4.   TJ Silon Sezimovo Ústí                      22   11    3    8        96,0:80,0  132,5:131,5  2522        25

  5.   TJ Spartak Trhové Sviny A               22   10    5    7        92,0:84,0  134,5:129,5  2517        25

  6.   TJ Blatná C                                       22   12    0    10      87,5:88,5  132,0:132,0  2510        24

  7.   TJ Kunžak C                                     22     9    2    11      87,5:88,5  126,5:137,5  2498        20

  8.   TJ Centropen Dačice G                     22     9    2    11      83,0:93,0  132,0:132,0  2479        20

  9.   TJ Centropen Dačice C                     22     8    2    12      82,5:93,5  124,0:140,0  2516        18

10.   TJ Blatná B                                       22     8    2    12      76,5:99,5  131,0:133,0  2485        18

11.   TJ Sokol Chýnov                            22     8    2    12      74,5:101,5 120,0:144,0 2469        18

12.   SKK REAL Servis Tábor A          22     2    1     19      45,0:131,0  87,0:177,0 2394          5

 
Výsledná tabulka OP - konec sezona jaro 2014:
1.   TJ Sokol Nové Hrady C                24   20    1    3      141,5:50,5  191,5:96,5   2369        41  
2.   TJ Sokol Soběnov B                         24   19    1    4      139,5:52,5  184,5:103,5  2370        39  
3.   KK Český Krumlov B                      24   18    1    5      126,5:65,5  175,5:112,5  2352        37  
4.   TJ Dynamo České Budějovice B       24   16    2    6      117,5:74,5  163,5:124,5  2349        34  
5.   TJ Sokol Soběnov C                         24   16    1    7      119,0:73,0  162,5:125,5  2324        33  
6.   TJ Nová Ves u Č. B. B                     24   13    1    10      96,0:96,0  149,0:139,0  2265        27  
7.   TJ Sokol Nové Hrady B                    24   12    0    12      95,0:97,0  148,0:140,0  2267        24  
8.   TJ Spartak Trhové Sviny B                24   11    1    12      92,5:99,5  137,5:150,5  2273        23  
9.   TJ Lokomotiva České Budějovice C 24     9    1    14      85,5:106,5 135,0:153,0  2244        19
10.   TJ Dynamo České Budějovice C       24     8    0    16      82,5:109,5 131,0:157,0  2258        16
11.   Borovany  A                                     24     5    1    18      79,0:113,0 147,0:141,0  2262        11
12.   TJ Nová Ves u Č. B. C                     24     3    1    20      49,5:142,5  89,0:199,0   2130         7
13.   Borovany  B                                      24     0    1    23      24,0:168,0  65,0:223,0   2100         1
 
výsledky KP II.+OP sezona podzim 2013/ jaro 2014:
 
______________________________________________________________________________
KONEC SEZONA JARO 2014
___________________________________________________________________________
 
OP       3.4.2014  Nové Hrady C - Spartak Trhové Sviny B    8 : 0    
KP II.   4.4.2014  SKK Tábor A - Spartak Trhové Sviny A      4 : 4            
______________________________________________________________________________
 
OP       27.3.2014 Spartak Trhové Sviny B - Borovany A   5 : 3   
KP II.   28.3.2014  Spartak Trhové Sviny A - Dačice C      2 : 6 
______________________________________________________________________________
 
OP       20.3.2014  Nové Hrady B - Spartak Trhové Sviny B   3 : 5   
KP II.   21.3.2014  Dačice G - Spartak Trhové Sviny A           2 : 6  
______________________________________________________________________________
 
OP       13.3.2014  Dynamo Č.B. C - Spartak Trhové Sviny B  2 : 6      
KP II.   14.3.2014  Spartak Trhové Sviny A - Kunžak C             4 : 4 
______________________________________________________________________________
 
OP       6.3.2014  Dynamo Č.B. B - Spartak Trhové Sviny B   6 : 2   
KP II.   7.3.2014  Blatná C - Spartak Trhové Sviny A               6 : 2 
______________________________________________________________________________
 
OP       27.2.2014  Spartak Trhové Sviny B - volno  
______________________________________________________________________________
 
OP      20.2.2014  Loko Č. Budějovice - Spartak Trhové Sviny B   5 : 3        
KP II.   21.2.2014  Spartak Trhové Sviny A - Loko Č. Velenice      5 : 3 
______________________________________________________________________________
 
OP      13.2.2014  Spartak Trhové Sviny B - Borovany B             8 : 0      
KP II.   14.2.2014  Sokol Slavonice - Spartak Trhové Sviny  A   7 : 1 
______________________________________________________________________________
 
OP      5.2.2014  Soběnov B - Spartak Trhové Sviny B           7 : 1      
KP II.   7.2.2014  Spartak Trhové Sviny A - KK Č. Krumlov   4 : 4   
______________________________________________________________________________
 
OP      28.1.2014  Spartak Trhové Sviny B - Nová Ves C     7 : 1 
______________________________________________________________________________ 
 
OP       23.1.2014  Spartak Trhové Sviny B - KK Č. Krumlov   2 : 6 
KP II.   24.1.2014  Blatná B - Spartak Trhové Sviny A              2 : 6   
______________________________________________________________________________
 
OP      15.1.2014  Nová Ves B - Spartak Trhové Sviny B        1,5 : 6,5 
KP II.  17.1.2014  Spartak Trhové Sviny A - Sezimovo Ústí       6 : 2    
 ______________________________________________________________________________
 
OP         9.1.2014  Spartak Trhové Sviny B - Soběnov C   5 : 3 
KP II.   10.1.2014  Chýnov - Spartak Trhové Sviny A          2 : 6   
______________________________________________________________________________
 
ZAČÁTEK SEZONA JARO 2014
 
______________________________________________________________________________
 
OP       19.12.2013  Spartak Trhové Sviny B - Nové Hrady C  1 : 7 
______________________________________________________________________________
 
OP       9.12.2013 Borovany A - Spartak Trhové Sviny B    2 : 6    
______________________________________________________________________________
 
OP       5.12.2013  Spartak Trhové Sviny B - Nové Hrady B   2 : 6   
KP II.   6.12.2013  Spartak Trhové Sviny A - Blatná B            2 : 6 
______________________________________________________________________________
 
OP       28.11.2013  Spartak Trhové Sviny B - Dynamo Č.B.  C   6 : 2    
KP II.   29.11.2013  Spartak Trhové Sviny A - Tábor A                  7 : 1 
 ______________________________________________________________________________
 
OP       21.11.2013  Spartak Trhové Sviny B - Dynamo Č.B.  B  4 : 4 
KP II.   22.11.2013  Kunžak C - Spartak Trhové Sviny A              4 : 4  
______________________________________________________________________________
 
OP       14.11.2013  Spartak Trhové Sviny B - volno  
KP II.   15.11.2013  Spartak Trhové Sviny A - Dačice G     6 : 2 
______________________________________________________________________________
 
OP      7.11.2013  Spartak Trhové Sviny B - Lokomotiva Č.B. C    5 : 3    
KP II.   8.11.2013  Dačice C - Spartak Trhové Sviny A                    2 : 6   
______________________________________________________________________________
 
KP II.  1.11.2013  Spartak Trhové Sviny A - Blatná C   1 : 7 
_____________________________________________________________________________
 
OP      21.10.2013  Borovany B - Spartak Trhové Sviny B    1 : 7      
______________________________________________________________________________
 
OP      17.10.2013 Spartak Trhové Sviny B Sokol Soběnov B    3 : 5 
KP II.   18.10.2013 České Velenice - Spartak Trhové Sviny A     6 : 2 
______________________________________________________________________________
 
OP        9.10.2013  Nová Ves C - Spartak Trhové Sviny B           6 : 2       
KP II.  11.10.2013  Spartak Trhové Sviny A - Sokol Slavonice   6 : 2   
______________________________________________________________________________
 
OP      2.10.2013  KK Č. Krumlov - Spartak Trhové Sviny B     7 : 1       
KP II.  4.10.2013  Sezimovo Ústí -  Spartak Trhové Sviny A    4 : 4 
______________________________________________________________________________
 
OP      26.9.2013 Spartak Trhové Sviny B Nová Ves B        2 : 6 
KP II.  27.9.2013  Spartak Trhové Sviny A - Sokol Chýnov    7 : 1 
 ______________________________________________________________________________
 
OP      20.9.2013  Sokol Soběnov C - Spartak Trhové Sviny B         5 : 3   
KP II.  20.9.2013  KK Český Krumlov -  Spartak Trhové Sviny A      7 : 1 
______________________________________________________________________________
 
ZAČÁTEK SEZONA PODZIM 2013
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
výsledky KP II.+OP sezona podzim 2012/jaro 2013:
 
KONEC SEZONA JARO 2013
 
______________________________________________________________________________
 
KP II.   12.4.2013 TJ Blatná B - Spartak Trhové Sviny A    1 : 7   
______________________________________________________________________________
 
KP II.   5.4.2013 Nová Bystřice C - Spartak Trhové Sviny A   2 : 6 
______________________________________________________________________________
 
OP      27.3.2013 Sokol Soběnov C - Spartak Trhové Sviny B     6 : 2 
KP II.   29.3.2013 Spartak Trhové Sviny A - Spartak Soběslav   4 : 4    
______________________________________________________________________________
 
OP       21.3.2013 Spartak Trhové Sviny B volno            
KP II.   22.3.2013 Sokol Chýnov - Spartak Trhové Sviny A   2 : 6 
______________________________________________________________________________
 
OP      14.3.2013 Spartak Trhové Sviny B - Dynamo Č. Budějovice C  3 : 5 
KP II.   15.3.2013 Spartak Trhové Sviny A - Silon Sezimovo Ústí          6 : 2    
______________________________________________________________________________
 
OP       7.3.2013 Calofrig Borovany A - Spartak Trhové Sviny B    3 : 5    
KP II.   8.3.2013 TJ Blatná C - Spartak Trhové Sviny A                   2 : 6     
______________________________________________________________________________
 
OP      28.2.2013 Spartak Trhové Sviny B - Nová Ves u Č.B.  C      7 : 1 
KP II.     1.3.2013 Spartak Trhové Sviny A - Centropen Dačice C   7 : 1   
______________________________________________________________________________
 
OP       19.2.2013 Dynamo Č. Budějovice B - Spartak Trhové Sviny B  2 : 6 
KP II.   22.2.2013 Centropen Dačice G - Spartak Trhové Sviny A          2 : 6 
______________________________________________________________________________
 
OP      14.2.2013 Spartak Trhové Sviny B - Sokol Nové Hrady C   2 : 6 
 
______________________________________________________________________________
 
OP        7.2.2013 Sokol Nové Hrady B - Spartak Trhové Sviny B   7 : 1             
KP II.    8.2.2013 Spartak Trhové Sviny A - Sokol Soběnov            6 : 2   
______________________________________________________________________________
 
OP      31.1.2013 Spartak Trhové Sviny B - Calofrig Borovany B   6 : 2 
KP II.     1.2.2013 Spartak Trhové Sviny A - Sokol Slavonice         6 : 2 
______________________________________________________________________________
 
OP      23.1.2013 Č. Krumlov B - Spartak Trhové Sviny B       7 : 1 
______________________________________________________________________________
 
OP        17.1.2013 Nová Ves u Č.B. B - Spartak Trhové Sviny B   3 : 5 
KP II.    18.1.2013 Spartak Trhové Sviny A - Loko Č. Velenice      2 : 6 
______________________________________________________________________________
 
 
ZAČÁTEK SEZONA JARO 2013
 
______________________________________________________________________________
 
OP         6.12.2012 Spartak Trhové Sviny B - Sokol Soběnov C     6 : 2             
______________________________________________________________________________
 
OP         1.12.2012 Spartak Trhové Sviny B volno            
KP II.   30.11.2012 Spartak Trhové Sviny A - TJ Blatná B       6 : 2 
______________________________________________________________________________
 
OP       22.11.2012 Dynamo Č. Budějovice C - Spartak Trhové Sviny B    3 : 5           
KP II.   23.11.2012 Spartak Trhové Sviny A - TJ Jiskra Nová Bystřice C    5 : 3  - rekord kuželny: 2571 
______________________________________________________________________________
 
OP       15.11.2012 Spartak Trhové Sviny B Calofrig Borovany A    7 : 1             
KP II.   16.11.2012 Spartak Trhové Sviny A - Sokol Chýnov           7,5 : 0,5 
______________________________________________________________________________
 
OP       7.11.2012 Nová Ves u Č.B. C - Spartak Trhové Sviny B     4 : 4        
KP II.   9.11.2012 Spartak Soběslav - Spartak Trhové Sviny A       6 : 2    
______________________________________________________________________________
 
OP       1.11.2012 Spartak Trhové Sviny B Dynamo Č. Budějovice B  2 : 6                 
KP II.   2.11.2012 Spartak Trhové Sviny A - Blatná C                                2 : 6    
______________________________________________________________________________
 
OP      25.10.2012 Sokol Nové Hrady C - Spartak Trhové Sviny B    5 : 3       
KP II.  26.10.2012 Silon Sezimovo Ústí - Spartak Trhové Sviny A    6 : 2 
______________________________________________________________________________
 
OP      18.10.2012 Spartak Trhové Sviny B Sokol Nové Hrady B     3 : 5            
KP II.  19.10.2012 Centropen Dačice C -  Spartak Trhové Sviny A   1 : 7   
______________________________________________________________________________
 
OP      11.10.2012 Calofrig Borovany B - Spartak Trhové Sviny B    0 : 8    
KP II.  12.10.2012 Spartak Trhové Sviny A - Centropen Dačice G   6 : 2 
______________________________________________________________________________
 
OP      4.10.2012 Spartak Trhové Sviny B Č. Krumlov B         5 : 3 
KP II.  5.10.2012 Sokol Soběnov -  Spartak Trhové Sviny A     3 : 5 
______________________________________________________________________________
 
OP      26.9.2012 Spartak Trhové Sviny B Nová Ves u Č.B. B   3 : 5   
KP II.  28.9.2012 Sokol Slavonice -  Spartak Trhové Sviny A      4 : 4 
______________________________________________________________________________
 
KP II.  21.9.2012 Lokomotiva Č. Velenice -  Spartak Trhové Sviny A     2 : 6    
______________________________________________________________________________
 
ZAČÁTEK SEZONA PODZIM 2012
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
KONEC   SEZONY  2011/2012
 
celkové umístění družstev:        družstvo "A" v KP1  11. místo - sestup do KP2
                                                        družstvo "B" v OP      5. místo                
                                                        družstvo "C" v OP   12. místo
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výsledná tabulka (po 22. kole) - konec sezony jaro 2012:

   

  1.   TJ Jiskra Nová Bystřice B            22   14    2    6     109,5:66,5  159,0:105,0  2524        30

  2.   TJ Sokol Písek A                              22   13    2    7        94,5:81,5  141,0:123,0  2515        28

  3.   TJ Sokol Nové Hrady                       22   12    2    8      101,0:75,0  136,5:127,5  2513        26

  4.   TJ Lokomotiva České Budějovice     22   11    2    9        97,0:79,0  138,5:125,5  2485        24

  5.   TJ Sokol Chotoviny                           22   11    2    9        88,0:88,0  132,5:131,5  2472        24

  6.   TJ Dynamo České Budějovice           22   11    1    10      91,5:84,5  127,0:137,0  2483        23

  7.   TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí          22   11    1    10      87,5:88,5  139,0:125,0  2476        23

  8.   KK Lokomotiva Tábor B                  22     8    3    11      82,5:93,5  130,0:134,0  2478        19

  9.   TJ  Kunžak                                       22     8    3    11      79,0:97,0  123,5:140,5  2479        19

10.   TJ Lokomotiva České Velenice         22     8    1    13      81,0:95,0  134,0:130,0  2477        17

11.   TJ Spartak Trhové Sviny A           22     7    2    13      69,0:107,0 105,5:158,5 2458       16

12.   TJ Silon Sezimovo Ústí                   22     6    3    13     75,5:100,5 123,5:140,5  2478       15

Výsledná tabulka (po 26.kole) - konec sezony jaro 2012:
  1.   TJ Sokol Soběnov B                         26   24    0    2      169,5:38,5  233,5:78,5    2375        48   2.   TJ Dynamo České Budějovice B       26   21    0    5      149,5:58,5  218,5:93,5    2366        42   3.   TJ Sokol Nové Hrady C                   26   19    1    6      139,5:68,5  185,0:127,0  2339        39   4.   TJ Sokol Soběnov C                         26   18    0    8      125,0:83,0  167,0:145,0  2288        36   5.   TJ Spartak Trhové Sviny B                26   17    1    8      129,0:79,0  178,0:134,0  2293        35   6.   KK Český Krumlov B                      26   16    0    10    114,0:94,0  168,0:144,0  2276        32   7.   TJ Nová Ves u Č. B. B                     26   15    0    11    120,5:87,5  172,5:139,5  2304        30   8.   TJ Sokol Soběnov D                         26   12    0    14    103,0:105,0 149,0:163,0  2213       24   9.   TJ Calofrig Borovany A                     26   10    1    15      88,5:119,5 137,0:175,0  2197       21 10.   TJ Sokol Nové Hrady B                    26   10    1    15      88,0:120,0 142,5:169,5  2207       21 11.   TJ Dynamo České Budějovice C       26     8    1    17      77,0:131,0 130,5:181,5  2210       17 12.   TJ Spartak Trhové Sviny C               26     5    1    20      70,5:137,5 119,0:193,0  2156        11 13.   TJ Nová Ves u Č. B. C                     26     3    2    21      59,5:148,5 115,5:196,5  2121         8 14.   TJ Calofrig Borovany B                     26     0    0    26      22,5:185,5   69,0:243,0  2007         0
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
výsledky KP I.+OP (2011/2012):
 
KONEC SEZONY JARO 2012
 
______________________________________________________________________________
OP         11.4.2012  Spartak Trhové Sviny C - Sokol Soběnov D         3,5 : 4,5           
OP         12.4.2012  Spartak Trhové Sviny B - Sokol Nové Hrady C       4 : 4        
______________________________________________________________________________ 
OP         4.4.2012  KK Č. Krumlov B - Spartak Trhové Sviny C            5 : 3 
OP         5.4.2012  Sokol Nové Hrady B - Spartak Trhové Sviny B      6 : 2            
______________________________________________________________________________         
OP      27.3.2012  Dynamo Č. Budějovice B - Spartak Trhové Sviny C   8 : 0                  
OP      29.3.2012  Spartak Trhové Sviny B - Sokol Soběnov D                 3 : 5 
KP I.   30.3.2012   Spartak Trhové Sviny A - Silon Sezimovo Ústí           5 : 3 
______________________________________________________________________________
OP         21.3.2012  Spartak Trhové Sviny C - Sokol Soběnov B       2 : 6          
OP         21.3.2012  KK Č. Krumlov B - Spartak Trhové Sviny B        6 : 2   
KP I.      23.3.2012  Loko Č. Velenice - Spartak Trhové Sviny A        4 : 4                
______________________________________________________________________________         
OP         15.3.2012 Spartak Trhové Sviny B - Spartak Trhové Sviny C     6 : 2     
KP I.      16.3.2012  Spartak Trhové Sviny A - TJ Jiskra Nová Bystřice      2 : 6                  
______________________________________________________________________________
OP         7.3.2012  Spartak Trhové Sviny C - Nová Ves u Č.B. B         3 : 5                 
OP         9.3.2012  Sokol Soběnov B - Spartak Trhové Sviny B           7 : 1     
KP I.      9.3.2012  Loko Č. Budějovice - Spartak Trhové Sviny A       7 : 1                      
______________________________________________________________________________
OP      28.2.2012  Dynamo Č. Budějovice B - Spartak Trhové Sviny B    5 : 3                   
OP      29.2.2012  Nová Ves u Č.B. C - Spartak Trhové Sviny C                6 : 2   
KP I.      2.3.2012  Spartak Trhové Sviny A - TJ Sokol Nové Hrady           2 : 6                    
______________________________________________________________________________
OP      20.2.2012  Spartak Trhové Sviny C -  Sokol Soběnov C              2,5 : 5,5                    
OP      23.2.2012  Spartak Trhové Sviny B - Nová Ves u Č.B. B                 6 : 2 
KP I.   24.2.2012   Dynamo Č. Budějovice - Spartak Trhové Sviny A        6 : 2   
______________________________________________________________________________
 
OP      15.2.2012  Nová Ves u Č.B. C - Spartak Trhové Sviny B          2 : 6                
OP      16.2.2012  Calofrig Borovany B - Spartak Trhové Sviny C    1,5 : 6,5 
______________________________________________________________________________
 
OP       8.2.2012  Spartak Trhové Sviny C -  Calofrig Borovany A        2 : 6                      
OP       9.2.2012  Spartak Trhové Sviny B - Sokol Soběnov C             5 : 3 
KP I.  10.2.2012  Spartak Trhové Sviny A - TJ Kunžak                      5,5 : 2,5 
______________________________________________________________________________
OP      1.2.2012  Dynamo Č. Budějovice C - Spartak Trhové Sviny C    4 : 4                     
OP      2.2.2012  Calofrig Borovany B - Spartak Trhové Sviny B              1 : 7 
KP I.   3.2.2012  Sokol Písek - Spartak Trhové Sviny A                            7 : 1                      
______________________________________________________________________________
OP     18.1.2012  Spartak Trhové Sviny C -  Sokol Nové Hrady C          3 : 5                        
OP     19.1.2012  Spartak Trhové Sviny B - Calofrig Borovany A            6 : 2 
KP I.  20.1.2012  Tatran Lomnice nad Luž. - Spartak Trhové Sviny A   6 : 2       
______________________________________________________________________________
 
OP     11.1.2012  Dynamo Č. Budějovice C - Spartak Trhové Sviny B   2 : 6                        
OP     12.1.2012  Sokol Nové Hrady B - Spartak Trhové Sviny C            5 : 3 
KP I.  13.1.2012  Sokol Chotoviny - Spartak Trhové Sviny A                   6 : 2         
______________________________________________________________________________
 
KP I.  6.1.2012  Spartak Trhové Sviny A - Lokomotiva Tábor    5 : 3   předehrávka    
______________________________________________________________________________
 
ZAČÁTEK SEZONA JARO 2012
 
______________________________________________________________________________
OP     14.12.2011  Sokol Soběnov D - Spartak Trhové Sviny C          7 : 1 
OP     15.12.2011  Sokol Nové Hrady C - Spartak Trhové Sviny B     2 : 6   
______________________________________________________________________________
OP     7.12.2011  Spartak Trhové Sviny C  -  KK Č. Krumlov B            6 : 2 
OP     8.12.2011  Spartak Trhové Sviny B  - Sokol Nové Hrady B       8 : 0   
______________________________________________________________________________
OP     30.11.2011  Spartak Trhové Sviny C - Dynamo Č. Budějovice  B    1 : 7   
OP     30.11.2011  Sokol Soběnov D - Spartak Trhové Sviny B                   7 : 1 
KP I.     2.12.2011  Silon Sezimovo Ústí - Spartak Trhové Sviny A              6 : 2   - předehrávka   
______________________________________________________________________________
OP     24.11.2011  Spartak Trhové Sviny B  - KK Č. Krumlov             5 : 3 
OP     25.11.2011  Sokol Soběnov B - Spartak Trhové Sviny C         8 : 0 
KP I.  25.11.2011  Spartak Trhové Sviny A - Loko Č. Velenice          5 : 3   
______________________________________________________________________________
OP     16.11.2011  Spartak Trhové Sviny C - Spartak Trhové Sviny B    1 : 7                
KP I.  18.11.2011  TJ Jiskra N. Bystřice - Spartak Trhové Sviny A           5 : 3        
______________________________________________________________________________
OP     10.11.2011  Nová Ves u Č.B. B - Spartak Trhové Sviny C       7 : 1 
OP     10.11.2011  Spartak Trhové Sviny B  - Sokol Soběnov B        2 : 6 
KP I.  11.11.2011  Spartak Trhové Sviny A - Loko Č. Budějovice      2 : 6   - předehrávka 
______________________________________________________________________________
OP     2.11.2011  Spartak Trhové Sviny C - Nová Ves u Č.B. C               5 : 3   
OP     3.11.2011  Spartak Trhové Sviny B - Dynamo Č. Budějovice  B   6 : 2   
KP I.  4.11.2011  TJ Sokol N. Hrady - Spartak Trhové Sviny A                 7 : 1    
______________________________________________________________________________
OP     26.10.2011  Sokol Soběnov C - Spartak Trhové Sviny C                8 : 0 
OP     27.10.2011  Nová Ves u Č.B. B - Spartak Trhové Sviny B              2 : 6 
KP I.  28.10.2011  Spartak Trhové Sviny A - Dynamo Č. Budějovice   6,5 : 1,5 
______________________________________________________________________________
OP     18.10.2011  Calofrig Borovany A - Spartak Trhové Sviny C        6 : 2   - dohrávka
OP     19.10.2011  Spartak Trhové Sviny C - Calofrig Borovany B        7 : 1 
OP     20.10.2011  Spartak Trhové Sviny B - Nová Ves u Č.B. C          8 : 0 
KP I.  21.10.2011  TJ Kunžak - Spartak Trhové Sviny A                         6 : 2 
______________________________________________________________________________
OP     12.10.2011  Sokol Soběnov C - Spartak Trhové Sviny B             6 : 2 
OP     13.10.2011  Calofrig Borovany A - Spartak Trhové Sviny C         odloženo na 18.10.
KP I.  14.10.2011  Spartak Trhové Sviny A - Sokol Písek                       4 : 4 
______________________________________________________________________________
OP     5.10.2011  Spartak Trhové Sviny C - Dynamo Č. Budějovice C  5 : 3 
OP     6.10.2011  Spartak Trhové Sviny B - Calofrig Borovany B            6 : 2 
KP I.  7.10.2011  Lokomotiva Tábor - Spartak Trhové Sviny A               2 : 6   (padl rekord)
______________________________________________________________________________
OP     29.9.2011   Nové Hrady C - Spartak Trhové Sviny C                     5 : 3 
OP     29.9.2011   Calofrig Borovany A - Spartak Trhové Sviny B           1 : 7 
KP I.  30.9.2011  Spartak Trhové Sviny A - Tatran Lomnice nad Luž.   1 : 7 
______________________________________________________________________________
OP    21.9.2011  Spartak Trhové Sviny C - Nové Hrady B                        2 : 6   
OP    22.9.2011  Spartak Trhové Sviny B - Dynamo Č. Budějovice C   8 : 0 
KP I.  23.9.2011  Spartak Trhové Sviny A - Sokol Chotoviny                   5 : 3 
______________________________________________________________________________
 
ZAČÁTEK SEZONA PODZIM 2011
 
 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

Výsledky mistrovství ČR jednotlivců 2011 (naši zúčastnění hráči) které se uskutečnilo 30.4.2011.
 
 
kategorie dorostenky:  9. místo (z 28. účastnic): Denisa Pavlíková (nához za 120 HS) - 500 kuželek 
 
    dorostenky - sprint:  3. místo (z 16. účastnic): Denisa Pavlíková
 
 
 
 Deniso gratulujeme k těmto nádherným výsledkům !!!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
KONEC   SEZONY  2010/2011
 
celkové umístění družstev:        družstvo "A" v KP1  11. místo
                                                        družstvo "B" v OP      3. místo                
                                                        družstvo "C" v OP   10. místo
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výsledná tabulka KP1 - konec sezony 2010/2011:

 

  1.   TJ Fezko Strakonice A                  22   17    1    4      106,0:70,0  156,0:108,0  2565       35

  2.   TJ Sokol Chotoviny B                       22   14    3    5      110,5:65,5  139,5:124,5  2524        31

  3.   KK Lokomotiva Tábor                     22   13    1    8      100,5:75,5  140,0:124,0  2543        27

  4.   TJ Silon Sezimovo Ústí A                  22   13    1    8        99,0:77,0  132,0:132,0  2515        27

  5.   TJ Sokol Písek A                              22   11    0    11      93,0:83,0  134,0:130,0  2487        22

  6.   TJ Jiskra Nová Bystřice B                 22   10    1    11      87,5:88,5  131,5:132,5  2511        21

  7.   TJ Dynamo České Budějovice A       22   10    1    11      76,5:99,5  132,5:131,5  2519        21

  8.   TJ Nové Hrady A                             22   10    0    12      92,5:83,5  145,0:119,0  2541        20

  9.   TJ Lokomotiva České Velenice         22     8    4    10      80,0:96,0  126,5:137,5  2499        20

10.   TJ  Kunžak A                                    22     9    0    13      77,0:99,0  119,0:145,0  2475        18

11.   TJ Spartak Trhové Sviny A           22     8    0    14      82,0:94,0  128,0:136,0  2513        16

12.   KK Český Krumlov B                    22     3    0    19     51,5:124,5 100,0:164,0  2422         6

 
 Výsledná tabulka OP - závěr sezony 2010/2011:
  1.   TJ Sokol Soběnov B                      22   20    1    1      145,5:30,5  192,0:72,0   2398        41   2.   TJ Sokol Nové Hrady C                   22   18    1    3      127,0:49,0  174,0:90,0    2384        37   3.   TJ Spartak Trhové Sviny B               22   17    0    5      125,0:51,0  169,5:94,5    2353        34   4.   TJ Nová Ves u Č. B. B                     22   16    1    5      122,0:54,0  173,5:90,5    2365        33   5.   TJ Sokol Soběnov C                         22   13    0    9        94,5:81,5  137,5:126,5  2285        26   6.   TJ Dynamo České Budějovice C       22   11    1    10      90,0:86,0  128,5:135,5  2254        23   7.   TJ Sokol Nové Hrady B                    22     9    1    12      87,0:89,0  139,0:125,0  2232        19   8.   TJ Nová Ves u Č. B. C                     22     9    1    12      74,0:102,0 121,5:142,5  2220        19   9.   TJ Calofrig Borovany  A                    22     7    2    13      74,0:102,0 119,5:144,5  2224        16 10.   TJ Spartak Trhové Sviny C                22     4    0    18      48,0:128,0  96,0:168,0  2126         8 11.   KK Český Krumlov C                       22     3    0    19      49,0:127,0  95,5:168,5  2117         6 12.   TJ Calofrig Borovany B                     22     1     0    21      20,0:156,0 47,5:216,5   1932         2  
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KONEC SEZONA JARO 2011 
______________________________________________________________________________
KP I.    7.4.2011  Chotoviny - Spartak Trhové Sviny A    5 : 3    
______________________________________________________________________________
 
OP     30.3.2011  Sokol Nové Hrady C - Spartak Trhové Sviny C   7 : 1               
OP       1.4.2011  Spartak Trhové Sviny B  - Sokol Soběnov B       7 : 1 
KP I.    1.4.2011  Nová Bystřice - Spartak Trhové Sviny A               6 : 2    
______________________________________________________________________________
OP     23.3.2011  Nová Ves u Č.B.  B - Spartak Trhové Sviny C           7 : 1 
OP     24.3.2011  Calofrig Borovany B - Spartak Trhové Sviny B         0 : 8    
KP I.  25.3.2011  Spartak Trhové Sviny A - Dynamo Č. Budějovice    3 : 5 
______________________________________________________________________________
KP I.  15.3.2011  Spartak Trhové Sviny A  - Fezko Strakonice -  dohrávka  3 : 5 
OP     16.3.2011  Spartak Trhové Sviny C - Sokol Soběnov B        0 : 8           
OP     17.3.2011  Spartak Trhové Sviny B  - KK Č. Krumlov C        7 : 1 
KP I.  18.3.2011  České Velenice - Spartak Trhové Sviny A           5 : 3 
______________________________________________________________________________
 
OP       9.3.2011  Sokol Soběnov C - Spartak Trhové Sviny B           3 : 5                       
OP     10.3.2011  Calofrig Borovany B - Spartak Trhové Sviny C      1 : 7 
______________________________________________________________________________
 
OP     2.3.2011  Spartak Trhové Sviny C - KK Č. Krumlov C         5 : 3 
OP     3.3.2011  Calofrig Borovany A - Spartak Trhové Sviny B    2 : 6 
KP I.  4.3.2011  Spartak Trhové Sviny A - Č. Krumlov B                2 : 6 
______________________________________________________________________________
OP     23.2.2011  Sokol Soběnov C - Spartak Trhové Sviny C        6 : 2             
OP     24.2.2011  Spartak Trhové Sviny B  - Nová Ves u Č.B.  C    6 : 2 
KP I.  25.2.2011  TJ Kunžak - Spartak Trhové Sviny A                     5 : 3    
______________________________________________________________________________
 
OP      16.2.2011  Spartak Trhové Sviny C - Spartak Trhové Sviny B               1 : 7     
KP I.   15.2.2011  Silon Sezimovo Ústí - Spartak Trhové Sviny A - dohrávka   6 : 2 
______________________________________________________________________________
OP       9.2.2011  Nová Ves u Č.B.  C - Spartak Trhové Sviny C               7 : 1 
OP     10.2.2011  Spartak Trhové Sviny B  - Dynamo Č. Budějovice C   8 : 0 
KP I.  11.2.2011  Lokomotiva Tábor - Spartak Trhové Sviny A                 7 : 1 
______________________________________________________________________________
 
OP     2.2.2011  Sokol Nové Hrady C - Spartak Trhové Sviny B     2 : 6 
OP     3.2.2011  Calofrig Borovany A - Spartak Trhové Sviny C      2 : 6 
KP I.  4.2.2011  Spartak Trhové Sviny A - Silon Sezimovo Ústí - odloženo
______________________________________________________________________________
OP    26.1.2011  Spartak Trhové Sviny C - Dynamo Č. Budějovice C   2 : 6 
OP    27.1.2011  Sokol Nové Hrady C - Spartak Trhové Sviny B            5 : 3 
KP I. 28.1.2011  Spartak Trhové Sviny A - Fezko Strakonice - odloženo
______________________________________________________________________________
OP     19.1.2011  Sokol Nové Hrady B - Spartak Trhové Sviny C    8 : 0 
OP     19.1.2011  Nová Ves u Č.B.  B - Spartak Trhové Sviny B      0 : 8 
KP I.  21.1.2011  Sokol Nové Hrady A -  Spartak Trhové Sviny A    5 : 3 
______________________________________________________________________________
 
KP I.  14.1.2011  Sokol Písek A - Spartak Trhové Sviny A     7 : 1 
______________________________________________________________________________
 
ZAČÁTEK SEZONA JARO 2011
______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
 
KONEC SEZONA PODZIM 2010 
______________________________________________________________________________
OP     24.11.2010  Spartak Trhové Sviny C - Sokol Nové Hrady C     1 : 7 
OP     26.11.2010  Sokol Soběnov B - Spartak Trhové Sviny B          1 : 7     
KP I.  26.11.2010  Spartak Trhové Sviny A - Sokol Chotoviny            5 : 3 
______________________________________________________________________________
OP     17.11.2010  Spartak Trhové Sviny C - Nová Ves u Č.B. B        1 : 7        
OP     18.11.2010  Spartak Trhové Sviny B - Calofrig Borovany B      8 : 0 
KP I.  19.11.2010  Spartak Trhové Sviny A  - Nová Bystřice B             6 : 2 
______________________________________________________________________________
OP     10.11.2010  KK Č. Krumlov C - Spartak Trhové Sviny B                2 : 6 
OP     12.11.2010  Sokol Soběnov B - Spartak Trhové Sviny C               6 : 2 
KP I.  12.11.2010  Spartak Trhové Sviny A - Lokomotiva Č. Velenice    6 : 2 
______________________________________________________________________________
OP     3.11.2010  Spartak Trhové Sviny C - Calofrig Borovany B         7 : 1 
OP     4.11.2010  Spartak Trhové Sviny B - Sokol Soběnov C             7 : 1 
KP I.  5.11.2010  Dynamo Č. Budějovice - Spartak Trhové Sviny A    5 : 3 
______________________________________________________________________________
 
OP     27.10.2010  KK Č. Krumlov C - Spartak Trhové Sviny C        5 : 3 
OP     27.10.2010  Spartak Trhové Sviny B - Calofrig Borovany A   6 : 2 
KP I.  29.10.2010  Spartak Trhové Sviny A - TJ Kunžak                    7 : 1 
______________________________________________________________________________
OP     20.10.2010  Spartak Trhové Sviny C - Sokol Soběnov C       1 : 7 
OP     20.10.2010  Nová Ves u Č.B. C - Spartak Trhové Sviny B     1 : 7   
KP I.  22.10.2010  Slavoj Č. Krumlov B - Spartak Trhové Sviny A   2 : 6 
______________________________________________________________________________
OP     14.10.2010  Spartak Trhové Sviny B - Spartak Trhové Sviny C   6 : 2    
KP I.  15.10.2010  Spartak Trhové Sviny A - Lokomotiva Tábor              5 : 3            
______________________________________________________________________________ 
OP     6.10.2010  Spartak Trhové Sviny C - Nová Ves u Č.B.  C              1 : 7 
OP     7.10.2010  Dynamo Č. Budějovice C - Spartak Trhové Sviny B   7 : 1 
KP I.  8.10.2010  Spartak Trhové Sviny A - Silon Sezimovo Ústí            5 : 3 
______________________________________________________________________________
OP    29.9.2010  Spartak Trhové Sviny C - Calofrig Borovany A    2 : 6 
OP    30.9.2010  Spartak Trhové Sviny B - Sokol Nové Hrady B   6 : 2 
KP I.  1.10.2010  Fezko Strakonice A - Spartak Trhové Sviny A    5 : 3 
______________________________________________________________________________ 
OP    23.9.2010  Spartak Trhové Sviny B - Sokol Nové Hrady C            3 : 5 
OP    23.9.2010  Dynamo Č. Budějovice C - Spartak Trhové Sviny C   8 : 0
KP I. 24.9.2010  Spartak Trhové Sviny A - Sokol Nové Hrady A             3 : 5 
______________________________________________________________________________
OP    15.9.2010  Spartak Trhové Sviny C - Sokol Nové Hrady B   2 : 6  
OP    16.9.2010  Spartak Trhové Sviny B - Nová Ves u Č.B.  B     3 : 5 
KP I. 17.9.2010  Spartak Trhové Sviny A - Sokol Písek A              7 : 1 
______________________________________________________________________________
 
 ____________________________________________________________________________________________
 
Výsledky mistrovství kraje jednotlivců 2011 (naši zúčastnění hráči) které se uskutečnilo 12.3.2011.
 
kategorie  muži:       14. místo: Jaroslav Vychodil (nához za 120 HS) - 536 kuželek
 
kategorie senioři:    11. místo: Jiří Malovaný (nához za 120 HS) - 519 kuželek
                                   20. místo:  Jan Dvořák    (nához za 120 HS) - 489 kuželek
 
kategorie dorostenky:  3. místo: Denisa Pavlíková (nához za 120 HS) - 479 kuželek - POSTUP na MČR
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Admin: aktualizováno dne 21.2.2011:
 
Výsledky mistrovství okresu jednotlivců 2011 (naši zúčastnění hráči) které se uskutečnilo 19.2.2011.
  kategorie  muži:       1. místo: Jaroslav Vychodil (nához za 120 HS) - 593 kuželek                                    9. místo: František Vávra (nához  za 120 HS) - 509 kuželek                                  10. místo: Pavel Stodolovský (nához za 120HS) - 507 kuželek   kategorie senioři:    2. místo: Jan Dvořák (nához za 120 HS) - 502 kuželek                                    3. místo: Jiří Malovaný (nához za 120 HS) - 491 kuželek                                    5. místo: Stanislav Rojdl (nához za 120 HS) - 483 kuželek   kategorie dorostenky:  1. místo: Denisa Pavlíková (nához za 100 HS) - 402 kuželek      K tomuto nádhernému výsledku jim blahopřejeme a přejeme monoho úspěchů v krajském kole a dále     
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 
 
 
Rekonstrukce kuželny TJ Spartak Trhové Sviny za finanční podpory Jihočeského kraje - grantový program, Města Trhové Sviny a dalších sponzorských darů byla zdárně ukončena a v současné době se na kuželně již naplno hraje.
 
Tímto všem děkujeme za finanční podporu.  
 
 
 
________________________________________________________________________________________________________________________
 
PŘIZNÁNÍ  DOTACE:
 
TJ Spartak Trhové Sviny, oddílu kuželek se podařilo v dubnu 2010 získat z grantu Jihočeského kraje – GP „Rekonstrukce stávajících sportovišť“ dotaci na rekonstrukci stávající kuželny ve výši 400 tis. Kč.
 
_______________________________________________________________________________________________
 
 
MISTROVSTVÍ  ČR  V  KUŽELKÁCH  2010
 
Dne 8.-9.5.2010 se uskutečnilo v Plzni Mistrovství ČR 2010 - kategorie "dorostenky", kde dosáhla naše hráčka DENISA PAVLÍKOVÁ historického úspěchu a obsadila v tvrdé hráčské konkurenci krásné 8. místo s celkovým náhozem 1039 kuželek (kvalifikace 1x120 hs - 513 kuželek, finále 1x120 hs - 526 kuželek). Tímto výsledkem hrdě reprezentovala oddíl trhovosvinenských kuželkářů i samotné město Trhové Sviny.
 
K dosaženému krásnému výsledku blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů !!!
 
 
 
KONEC   SEZONY  2009/2010
 
celkové umístění družstev:        družstvo "A" v KP1  8. místo
                                                        družstvo "B" v OP   4. místo                GRATULUJEME !!!
                                                        družstvo "C" v OP   7. místo
 ____________________________________________________________________________________________
 
 
D O K U L N Á  po sezoně jaro 2010:   10.4.2010  od 17 hod.      
 
 ____________________________________________________________________________________________
 
Admin: aktualizováno dne 10.2.2010:
 
Výsledky Mistrovství okresu jednotlivců 2010 ze dne 30.1.2010 - 120 HS a 100 HS
 
kat. Muži:       pořadí:  1. Josef Svoboda (nához 530)  , 7. Jaroslav Vychodil (nához 515), 14. František Vávra (nához 473)
 
kat. Senioři:  pořadí:  5. Stanislav Rojdl (nához 485), 8. Jiří Malovaný (nához 466), 9. Jan Dvořák (nához 464), 15. Bohuslav Švepeš (nához 426) 
 
kat. Dorostenky:  pořadí:  1. Denisa Pavlíková (nához 402)  2. Lenka Vandělíková (nához 393)
 
Všem zúčastněným blahopřejeme ke krásným dosaženým výsledkům a postupujícím hodně štěstí v krajském mistrovství  
 
_______________________________________________________________________________________
 
AKTUÁLNÍ  VÝSLEDKY  A  TABULKY   NALEZNETE   V PŘÍSLUŠNÉ  SEKCI
 
_______________________________________________________________________________________
 
 
Admin: aktualizováno dne 14.1.2010:
 
SKK Slavoj Český Krumlov C se odhlásil právě z probíhajícího ročníku Meziokresního přeboru ČB-ČK. Všechny jejich výsledky budou zpětně anulovány.
 
 
Admin: aktualizováno dne 4.1.2010:
 
Byly aktualizovány nové rozpisy a soupisky pro sezonu jaro 2009/2010. Termíny přeborů jsou: OKRESNÍ  PŘEBOR:  30.1.2010
                                                                                                                                                                       KRAJSKÝ  PŘEBOR:  20.3.2010
 
 
Admin: aktualizováno průběžně:
 
Byly doplněny aktuální tabulky a výsledky v soutěžích.
 
Admin: aktualizováno dne 14.9.2009:
 
______________________________________________________________________________________________________________
 
Byla založena nová kategorie - záložka "Aktuální výsledky KP I.+ OP" ve které se budu snažit přidávat aktuální výsledky ze zápasů. Dále byly sekce Meziokresního a krajského přeboru doplněny o aktuální rozpis zápasů pro sezonu podzim 2009. A protože nám již nová kuželkářská sezona odstartovala, přeji všem hodně úspěchů, zdraví a hodu zdar . Marek R.
  Archiv zpráv:   Admin: aktualizováno dne 24.1.2011:   Jarní kolo sezony 2010/2011 je už v plném proudu. Aktuální výsledky naleznete v jednotlivých sekcích.         Admin: aktualizováno dne 29.11.2010:   Výsledky turnaje "Turné Vysočina 2010", které sestávalo z 5-ti turnajů na kuželnách v Novém Městě na Moravě, Jihlavě, Žirovnici, Velkém Meziříčí a v Třebíči:   Naše dvojice ve složení Jaroslav Vychodil - Jan Dvořák obsadila nádherné druhé místo z 28 přihlášených soutěžních dvojic. K tomuto nádhernému výsledku jim blahopřejeme         Admin: aktualizováno dne 29.11.2010:   Zápis z "dokulné" ze dne 26.11.2010   Účast 14 hráčů všech týmů.   Odhlasováno na rok 2011 členské příspěvky 1500,--Kč.                             Důchodci a mládež do 18let 1000,--Kč.   Trénink pondělí od 17hod. pro všechny.    Odhlasováno každý hráč 100hodů týdně.   Další hody za poplatek 1hod za 1,--Kč…………………   Topit v kuželně potřeba každý den domluví se hráči mezi sebou.   Někteří hráči končí rozhodne se v pondělí odevzdají klíče.                                                                                Zpracoval J. Svoboda 27.11.2010      Admin: aktualizováno dne 22.11.2010:       POZOR DOKULNÁ. 26.11.2010 od 22hodiny nebo 4.12.2010 od 18hodiny

Vyberte termín.

      Admin: aktualizováno dne 30.8.2010:   Bylo přidáno aktuální rozlosování zápasů pro sezonu KP1 a OP 2010/2011.     _______________________________________________________________________________________________________________________     Aktuální tabulka po 26. kole - konec sezony KP1 2009/2010:   1.   TJ Nová Včelnice A                       24   20    0    4      128,0:64,0  168,5:119,5  2511       40   2.   TJ Silon Sezimovo Ústí                      24   16    1    7      115,0:77,0  166,0:122,0  2509        33   3.   TJ Sokol Chotoviny                           24   14    1    9      113,0:79,0  155,0:133,0  2441        29   4.   TJ Sokol Písek A                              24   14    1    9      108,5:83,5  152,0:136,0  2436        29   5.   TJ Fezko Strakonice A                      24   13    2    9      101,0:91,0  136,5:151,5  2465        28   6.   TJ Slovan Jindřichův Hradec              24   12    2    10    107,5:84,5  164,0:124,0  2442        26   7.   TJ  Kunžak                                        24   12    1    11     87,5:104,5 131,0:157,0  2419        25   8.   TJ Spartak Trhové Sviny A                24   10    2    12      97,5:94,5  147,5:140,5  2471        22   9.   SKK Slavoj Český Krumlov B          24     8    3    13      78,5:113,5 120,0:168,0  2382        19 10.   TJ Dynamo České Budějovice           24     8    2    14      80,0:112,0 132,0:156,0  2410        18 11.   TJ Sokol Slavonice                         24     8    0    16      80,0:112,0 132,5:155,5 2457        16 12.   TJ Sokol Chýnov                            24     6    2    16      80,5:111,5 135,5:152,5 2425        14 13.   TJ Nová Ves u Č. B. A                   24     6    1    17     71,0:121,0  131,5:156,5 2435        13
Aktuální tabulka po 26.kole - konec sezóny OP 2009/2010:   1.   TJ Dynamo České Budějovice B  24   23    0    1     157,0:35,0  206,5:81,5    2370        46    2.   TJ Sokol Soběnov B                         24   19    1    4      145,5:46,5  201,5:86,5    2394        39   3.   TJ Lokomotiva České Budějovice C 24   18    1    5      136,0:56,0  199,0:89,0    2358        37   4.   TJ Spartak Trhové Sviny B                24   16    2    6      130,0:62,0  186,5:101,5  2339        34   5.   TJ Sokol Nové Hrady B                    24   17    0    7      119,5:72,5  163,0:125,0  2282        34   6.   TJ Sokol Nové Hrady C                   24   14    0    10    112,0:80,0  171,0:117,0  2324         28   7.   TJ Spartak Trhové Sviny C               24   11    0    13      92,5:99,5  138,0:150,0  2262         22   8.   TJ Sokol Soběnov C                         24   10    0    14      91,0:101,0 152,5:135,5  2234        20   9.   TJ Dynamo České Budějovice C       24     9    1    14      88,0:104,0 140,0:148,0  2268        19 10.   TJ Nová Ves u Č. B. C                     24     8    1    15      85,5:106,5 147,5:140,5  2212        17 11.   TJ Calofrig Borovany A                     24     6    0    18      65,0:127,0 121,5:166,5  2210        12 12.   TJ Calofrig Borovany  B                    24     2    0    22      26,0:166,0   46,0:242,0  2030         4
 
 
 
KONEC SEZONY 2009/2010
 
archiv výsledků sezona 2009/2010 
______________________________________________________________________________     
 
KP I.    16.4.2010  Spartak Trhové Sviny A  - volno
 
______________________________________________________________________________     
KP I.  9.4.2010  Spartak Trhové Sviny A - TJ Kunžak  7 : 1   
OP     9.4.2010  TJ Lokomotiva Č.B. C - Spartak Trhové Sviny B  2 : 6       
OP     7.4.2010  TJ Nová Ves u Č.B. C - Spartak Trhové Sviny C  3 : 5   
______________________________________________________________________________  
KP I.    2.4.2010  TJ Fezko Strakonice - Spartak Trhové Sviny A  5 : 3 
OP      1.4.2010  Spartak Trhové Sviny B - TJ Sokol Soběnov C  7 : 1   
OP     31.3.2010  Spartak Trhové Sviny C - TJ Dynamo České Budějovice C  5 : 3 
______________________________________________________________________________    
KP I.  26.3.2010  Spartak Trhové Sviny A - TJ Sokol Písek  3 : 5   
OP     24.3.2010  TJ Nová Ves u Č.B. C - Spartak Trhové Sviny B   2 : 6      
OP     24.3.2010  SKK Slavoj Č. Krumlov C - Spartak Trhové Sviny C  - kontumace (zrušeno)
______________________________________________________________________________    
OP     18.3.2010  Spartak Trhové Sviny B - TJ Dynamo České Budějovice C  7 : 1   
OP     17.3.2010  Spartak Trhové Sviny C - TJ Calofrig Borovany A  5 : 3 
______________________________________________________________________________    
KP I.  12.3.2010  TJ Slovan Jindřichův Hradec - Spartak Trhové Sviny A  7 : 1   
OP     10.3.2010  TJ Sokol Nové Hrady C - Spartak Trhové Sviny C  3 : 5      
OP     10.3.2010  SKK Slavoj Č. Krumlov C - Spartak Trhové Sviny B  - kontumace (zrušeno)
______________________________________________________________________________    
KP I.  5.3.2010  Spartak Trhové Sviny A - TJ Nová Ves u Č.B.  3 : 5 
OP     4.3.2010  Spartak Trhové Sviny B - TJ Calofrig Borovany A  8 : 0   
OP     3.3.2010  Spartak Trhové Sviny C - TJ Sokol Nové Hrady B  2 : 6 
______________________________________________________________________________    
KP I.  25.2.2010  SKK Slavoj České Krumlov - Spartak Trhové Sviny A  6 : 2
OP     26.2.2010  TJ Sokol Soběnov B - Spartak Trhové Sviny C  7 : 1      
OP     24.2.2010  TJ Sokol Nové Hrady C - Spartak Trhové Sviny B  5 : 3   
______________________________________________________________________________    
KP I.  19.2.2010  Spartak Trhové Sviny A - TJ Sokol Slavonice  5 : 3 
OP     18.2.2010  Spartak Trhové Sviny B - TJ Sokol Nové Hrady B  8 : 0 
OP     17.2.2010  Spartak Trhové Sviny C - volno
______________________________________________________________________________    
KP I.  12.2.2010  TJ Nová Včelnice - Spartak Trhové Sviny A  5 : 3    
OP     11.2.2010  TJ Sokol Soběnov B - Spartak Trhové Sviny B  7 : 1      
OP     10.2.2010  Spartak Trhové Sviny C - TJ Dynamo České Budějovice B  1 : 7 
OP      9.2.2010  TJ Dynamo České Budějovice B - Spartak Trhové Sviny B  6 : 2   - dohrávka 
______________________________________________________________________________    
KP I.  5.2.2010  Spartak Trhové Sviny A - TJ Dynamo České Budějovice  6 : 2 
 
OP     4.2.2010  Spartak Trhové Sviny B - Spartak Trhové Sviny C  8 : 0 
______________________________________________________________________________    
KP I.  29.1.2010  TJ Sokol Chýnov - Spartak Trhové Sviny A  4 : 4 
OP     28.1.2010  TJ Dynamo České Budějovice B - Spartak Trhové Sviny B - přeloženo na 9.2.2010   
OP     27.1.2010  Spartak Trhové Sviny C - TJ Calofrig Borovany B  7 : 1 
______________________________________________________________________________    
KP I.  21.1.2010  Spartak Trhové Sviny A - TJ Silon Sezimovo Ústí  2 : 6 
OP     22.1.2010   TJ Lokomotiva Č.B. C - Spartak Trhové Sviny C  8 : 0 
OP     21.1.2010  Spartak Trhové Sviny B - volno
______________________________________________________________________________    
KP I.  15.1.2010  TJ Sokol Chotoviny - Spartak Trhové Sviny A  5 : 3   
OP     14.1.2010  Spartak Trhové Sviny B - TJ Calofrig Borovany B  8 : 0     
OP     13.1.2010  Spartak Trhové Sviny C - TJ Sokol Soběnov C   5 : 3 
______________________________________________________________________________
 
SEZONA JARO 
______________________________________________________________________________  
OP     10.12.2009  Spartak Trhové Sviny B - TJ Lokomotiva Č.B.  C  4 : 4 
OP      9.12.2009  Spartak Trhové Sviny C - TJ Nová Ves u Č.B.  C  3 : 5 
______________________________________________________________________________    
KP I.   4.12.2009  Spartak Trhové Sviny A - volno
OP     3.12.2009   TJ Dynamo České Budějovice C - Spartak Trhové Sviny C - přeloženo na 17.12.
OP     2.12.2009   TJ Sokol Soběnov C - Spartak Trhové Sviny B  3 : 5 
______________________________________________________________________________    
KP I.  27.11.2009   TJ Kunžak - Spartak Trhové Sviny A   2 : 6    
OP     26.11.2009  Spartak Trhové Sviny B - TJ Nová Ves u Č.B. C  7 : 1     
OP     25.11.2009  Spartak Trhové Sviny C - SKK Slavoj Český Krumlov C - přeloženo na 30.11.  7 : 1
 ______________________________________________________________________________   
KP I.  20.11.2009  Spartak Trhové Sviny A - TJ Fezko Strakonice A  3 : 5 
OP    19.11.2009  TJ Dynamo České Budějovice C - Spartak Trhové Sviny B  3 : 5 
OP    16.11.2009  TJ Calofrig Borovany A - Spartak Trhové Sviny C  1 : 7   
______________________________________________________________________________  
KP I.  13.11.2009   TJ Sokol Písek A - Spartak Trhové Sviny A   7 : 1   
OP     12.11.2009  Spartak Trhové Sviny B - SKK Slavoj Český Krumlov C  4 : 4    
OP     11.11.2009  Spartak Trhové Sviny C - TJ Sokol Nové Hrady C  3 : 5 
 ______________________________________________________________________________  
KP I.   6.11.2009  Spartak Trhové Sviny A - TJ Slovan Jindřichův Hradec  6,5 : 1,5 
OP       5.11.2009  TJ Sokol Nové Hrady B - Spartak Trhové Sviny C  5 : 3 
OP       2.11.2009  TJ Calofrig Borovany A - Spartak Trhové Sviny B  2 : 6   
 ______________________________________________________________________________  
KP I.  30.10.2009   TJ Nová Ves u Č.B. - Spartak Trhové Sviny A  2 : 6
OP     29.10.2009  Spartak Trhové Sviny B - TJ Sokol Nové Hrady C  3 : 5 
OP     28.10.2009  Spartak Trhové Sviny C - TJ Sokol Soběnov B   1,5 : 6,5  
 ______________________________________________________________________________  
KP I.  23.10.2009  Spartak Trhové Sviny A - SKK Slavoj Český Krumlov B  5 : 3 
OP     22.10.2009  TJ Sokol Nové Hrady B - Spartak Trhové Sviny B  6 : 2
OP    21.10.2009  Spartak Trhové Sviny C - LOKO Č. Budějovice C - (dohrávka)  2 : 6  
 ______________________________________________________________________________  
KP I.  16.10.2009 TJ Sokol Slavonice - Spartak Trhové Sviny A   2 : 6    
OP   15.10.2009  Spartak Trhové Sviny B - TJ Sokol Soběnov B   4 : 4 
OP  15.10.2009  TJ Dynamo Č. Budějovice - Spartak Trhové Sviny C  7 : 1   
 ______________________________________________________________________________  
KP I.  9.10.2009 Spartak Trhové Sviny A - TJ Nová Včelnice A  3 : 5 
 
OP    7.10.2009  Spartak Trhové Sviny C - Spartak Trhové Sviny B  3 : 5
 ______________________________________________________________________________  
 
KP I.  2.10.2009 TJ Dynamo Č. BUdějovice - Spartak Trhové Sviny A  4 : 4 
OP   1.10.2009  Spartak Trhové Sviny B - TJ Dynamo Č. Budějovice B   2 : 6
OP    28.9.2009  TJ Calofrig Borovany B - Spartak Trhové Sviny C  0 : 8  
 ______________________________________________________________________________ 
 
OP   20.9.2009  Spartak Trhové Sviny B - volno
OP    23.9.2009  Spartak Trhové Sviny C - TJ Lokomotiva Č. B. C - odloženo
KP I. 25.9.2009  Spartak Trhové Sviny A  -  Chýnov  6 : 2
______________________________________________________________________________
OP   14.9.2009  TJ Calofrig Borovany B - Spartak Trhové Sviny B  1 : 7 
OP   16.9.2009  Sokol Soběnov C - Spartak Trhové Sviny C  1 : 7 
KP I. 18.9.2009 Silon Sezimovo Ústí - Spartak Trhové Sviny A  6 : 2
______________________________________________________________________________
KP I. 11.9.2009 Spartak Trhové Sviny A  -  Chotoviny B  7 : 1
 
 
 
 
 
 

POZVÁNKA

 

KUŽELNA TRHOVÉ SVINY

TJ SPARTAK TRHOVÉ SVINY pořádá:

 

Poslední koulení na historické asfaltové dvoudráze ,

 na  100 HS jednotlivců registrovaní i neregistrovaní.

 

Propozice:     Hraje se dle platných pravidel a předpisů kuželkářského sportu

                      a tohoto rozpisu, rozcvička 5 hodů,

                      Počet startů  není omezen.

                      Účastníci nemusí být registrováni v ČKA.

 

Pořadatel :    Kuželna TJ SPARTAK Trhové Sviny

  

Termín :        18.6. – 27.6.2010

                      ( po-pá 18.00 – 22.00 hod., so-ne 10.00 – 21.00 hod. )

 

Místo :           Kuželna U STADIONU v Trhových Svinech.

 

Přihlášky:     jmenovité přihlášky s požadovaným dnem a hodinou startu 

                      zasílejte buď el.poštou (josef.svoboda2@volny.cz)

  nebo na kuzelnaTS@seznam.cz

  Po obdržení přihlášky bude váš start potvrzen.

  Mobil: 602936468 Josef Svoboda

           

 Startovné:    100Kč za 100hodů

 

Ceny :            neregistrovaní,registrovaní

                      ceny pro nejlepší ženu a muže,mládež do 18let.

                   

 Přátelé kuželkářského sportu. Dovolujeme si Vás  co nejsrdečněji pozvat  

 a těšíme se na Vaší účast na tomto koulení.       

 

                                                organizační  pracovníci :          

         Svoboda Josef,Švepeš Bohuslav st.,Rojdl Marek,Vychodil Jaroslav,      
 
 
Admin: aktualizováno dne 17.8.2009:
 
V kategorii "Meziokresní přebor - OP" byly doplněny soupisky členů družstev pro sezonu OP podzim 2009-2010.
 
 Admin: aktualizováno dne 24.7.2009:
 
Dne 10.8.2009 se uskuteční v Soběnově turnaj dvojic o Letní pohár Soběnova. Bližší informace a přihlášky u Pepy Svobodů.
 
 Dále upozorňuji a apeluji na možnost zasílání veškerých důležitých dokumentů, pozvánek na soutěže a termíny případných našich akcí na e-mailovou adresu admina: Marek_Fox@seznam.cz , abych to mohl pověsit na naše stránky. Do e-mailu kuželny behužel nekoukám každý den a některé zprávy tam třeba pozdějc už nemusí být, takže některé informace se pak dozvídám až z "třetí ruky" a nemůžu je aktuálně pověsit na naše stránky. Děkuji za pochopení Marek.  
 
 Admin: aktualizováno dne 5.6.2009:
 
Mometálně nejsou žádné novinky ani aktivity. Dotace na kuželnu jak již všichni víte nebyla přiznána, důvod proč, nebyl zdělen a ke spekulacím ohledně důvodu nepřiznání se nechci vyjadřovat. Každopádně se budu dále snažit a sledovat informace o případných dalších možnostech získání dotačních prostředků, abychom si zlepšili podmínky našeho sportoviště.
 
Jelikož se přiblížil čas dovolených, přeji všem klidné prožití dovolené a léta a nabrání nových fyzických a taky psychických sil do podzimní kuželkářské sezóny    
 
Admin - aktualizováno dne: 22.4.2009:
 
- v sekci "Ostatní"  byl vložen zápis z dokulné a dále rozpis služeb pro Borovany - podzim 2009.
 
Admin - aktualizováno dne: 15.4.2009:
 
- Byly aktualizovány tabulky konečného pořadí KP 1 a OP. 
 
- Všem hráčům kteří se aktivně podíleli na reprezentaci kuželkářského sportu v Trhových Svinech bych chtěl tímto poděkovat a pogratulovat jim k  dosaženým výsledkům a s heslem  "Hodu zdar" popřát mnoho dalších úspěchů v nové nadcházející sezóně podzim 2009.
 
- Dále chci poděkovat všem členům kteří se aktivně podíleli na chodu a existenci našeho sportu po  finanční a materiální stránce. 
 
- Největší poděkování a obdiv patří především těm členům, kteří obětovali svůj volný čas k zajištění bezproblémového chodu kuželny a dalších činností souvisejících s provozováním kuželkářského sportu. 
 
                                                                                                             
___________________________________________________________________________________________
 
Admin - aktualizováno dne: 2.4.2009:
 
výsledky OP - 22. kolo:
Nová Ves C 4 : 4 Trhové Sviny B hráno 1.4.2009
Borovany A 2 : 6 Soběnov B hráno 31.3.2009
___________________________________________________________________________________________
 
Admin - aktualizováno dne: 27.3.2009:
 
info: Dne 24.3.2009 byla podána žádost na dotaci z grantového programu Jihočeského kraje na rekonstrukci kuželny TJ Spartak Trhové Sviny. Doufejme, že budeme úspěšní a dotace bude přiznána .
 
výsledky KP 1:
Jindřichův Hradec 5 : 3 Trhové Sviny hráno 27.3.2009
 
výsledky OP:
Trhové Sviny B 4 : 4 Dynamo C Č.B. hráno 26.3.2009
Trhové Sviny C 4 : 4 Borovany A hráno 25.3.2009
Borovany B 0 : 8 Nová Ves C hráno 24.3.2009
Borovany B 1 : 7 Český Krumlov C hráno 23.3.2009 - dohrávka
 
Admin - přidáno dne: 17.3.2009:
Jaroslav Vychodil obsadil krásné druhé místo na na Mistroství jednotlivců KP juniorů dne 14.3.2009 120 Hz na kuželně Centropen Dačice s celovým náhozem 580 bodů a postupuje na Mistrovství České republiky jednotlivců. Tímto mu gratulujeme
 
doplněno:  Bohužel byl nakonec z účasti na Mistrovství ČR diskvalifikován kvůli věkové kategorii, ale jeho pěkný výsledek mu stejně nikdo nevezme.
TOPlist